reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Sprowadza poprostu na ziemię. Rozstępy powstają przy szybkim tyciu. Więc Twoje kreski musiały powstać zanim schudła, tylko wcześniej nie były tak widoczne dla Ciebie Jk były napięte. Bardzo często tak umiejscowione jak twoje powstają w okresie dojrzewania. Wtedy szybko rośnie y i skóra czasem nie nadąża. Ale takie które powstają na brzuchu podczas ciąży mogą być mega nieestetyczne, bo temu skóra nie zawsze jest w stanie podołać nawet w połowie. Ale, rozstępy też nie są wyrokiem. Ponieważ tak jak napisałam wcześniej, zależy to od tego jaka masz skore... Moja normalnie na przedramienia jest mega napięta, a niektórzy, jak np. Mój mąż maja taka luźna że mogą ją sobie podnosić.. Taka skóra jest znacznie mniej narażona na powstanie rozstępów :)
Cześć Jotka :-)
Ładnie to wylozyłaś. Zawsze byłam szczuplutka a przytylam sporo i bardzo szybko po wyjeździe do stanów. W niecały miesiąc z 50 na 60 kg. Po powrocie do kraju szybko schudłam i byłam przekonana, że to właśnie od tej gwałtownej utraty wagi. Nie przejmuję się tak naprawdę tymi rozstepami, nasze ciało i tak się starzeje. Najważniejsze żeby dziecko było zdrowe i ładnie rosło. Jak będzie z tą skóra bardzo źle to teraz są lasery które coś tam na pewno pomogą .
Miłego dnia kochana dla Ciebie, wesołego i słonecznego:-)
 
Tak jest to okropne... ja to mam już chyba jakoś genetycznie bo od dzieciństwa i moje rodzeństwo identycznie, może to zabrzmi śmiesznie ale jak tylko zjem coś brudnego Np z podłogi to afta mi już wychodzi, jak się ugryze to afta, jak jestem przemęczona to afta... kiedyś mi się zrobiła jedna duża na wardze i wyglądałam jak po botoksie mam nadzieje ze Ciebie nie będą tak mocno męczyć ... :) pozdrawiam
Mogłabym się podpisać pod Twoim wpisem. Mam nawet na pamiątkę zdjęcie jakby jakiś lekarz się zapomniał i kwas hialuronowy tylko w jedną warge wstrzyknął za to podwójna dawkę;-)
Kiedys nawet kupiłam puszkę pepsi i wypiłam i też mi sie afty zrobiły. Coz taki nasz urok. Oby nie za często;-) Również serdecznie pozdrawiam:-)
 
Hej:) czytalam Was i postanowilam zalozyc konto:) jestem Marta mam 27 lat, to moja pierwsza ciąża, termin 8 luty i najblizsza wizyta to 29 lipca i badanie prenatalne:) kobietki czy podzielilyscie sie juz dobra nowiną z rodziną? Csy moze czekacie do prenatalnych? Sama nie wiem kiedy powiedziec:)
 
Hej hej. U nas w domu rodzinnym też gwarno. Zjechała się siostra z rodziną a później ma jeszcze przyjechać brat ze swoją, więc będzie głośno na 102. Ja dzisiaj wstałam chyba lewą nogą. Totalnie bez humoru i z beznadziejnym samopoczuciem. No trudno, są i takie dni w moim repertuarze.
Jutro wracamy już na swoje śmieci, a w poniedziałek wizyta.

@Martuchna0802 cześć! Rozgość się. My powiedzieliśmy póki co mojej przyjaciółce (jest dla mnie bardziej siostrą) no i moim rodzicom i dziadkowi mojego męża. Jak mnie dzisiaj najdzie, to powiem rodzeństwu, jak nie, to się dowiedzą po prenatalnych :)
 
Dzień dobry w sobotę [emoji16] u mnie dzisiaj aktywny dzień [emoji3526] jedziemy na wesele mojego przyjaciela i jestem bardzo ciekawa, jak się będę czuła i ile wytrzymam na tym weselu [emoji28] już mi zapowiedział, że, czy mi się to podoba czy nie, będę brała udział w oczepinach, jako jedna z rodziny [emoji28]

@Martuchna0802, u mnie wie póki co paru najbliższych znajomych - tym którym musiałam powiedzieć (mój przyjaciel, bo na weselu będziemy więc wypadało powiedzieć, bo mogę się kiepsko czuć, moja przyjaciółka i przyjaciel mojego faceta z dziewczyną, bo się w sumie sami domyślili i zaprzyjaźnione dziewczyny, z którymi pracowałam w Diagnostyce, bo będą mnie kłuć całą ciążę) [emoji28] rodzinie zamierzam powiedzieć po prenatalnych czyli na samym początku sierpnia [emoji3526]
 
Cześć dziewczyny :)

Widzę temat balsamów i rozstępów, ja w 1 ciąży stosowałam balsam Mustela i byłam zadowolona, rozstępy mi nie wyszły na brzuchu ani piersiach, nie wiem, czy to dzięki temu balsamowi, ale muszę powiedzieć, że skóra była i jest w fajnej kondycji, piersi dużo mi nie zbrzydły po ciąży i karmieniu (choć niezbyt długim) [emoji4] za to mam masę rozstępów z okresu szybkiego tycia zanim mi tarczycę zdiagnozowali i rozstępy nie robią na mnie żadnego wrażenia, bo i tak jestem już jak tygrysek [emoji6] niedługo znowu chyba kupię ten balsam [emoji16]

Jakie macie plany na dziś?

Ja zaraz biorę synka pod pachę i pędzę na spotkanie z koleżankami i dzieciakami [emoji16] pogoda paskudna, marzę o pysznej kawie [emoji7]
 
Hej:) czytalam Was i postanowilam zalozyc konto:) jestem Marta mam 27 lat, to moja pierwsza ciąża, termin 8 luty i najblizsza wizyta to 29 lipca i badanie prenatalne:) kobietki czy podzielilyscie sie juz dobra nowiną z rodziną? Csy moze czekacie do prenatalnych? Sama nie wiem kiedy powiedziec:)
Ja jeszcze nikomu nie mówiłam, jestem teraz w 8 tygodniu, mamy zamiar powiedzieć jakoś na początku sierpnia rodzinie, to będzie jeszcze przed prenatalnymi. A znajomym trochę później powiemy, jakoś w połowie sierpnia.

Ja właśnie jestem na badniu krzywej cukrowej, na szczęście miałam gluzkoze z cytryną, więc nie było źle to wypić.
 
reklama
@MadalenaWedel udanej imprezki :) uwielbiam wesela[emoji126]
Ja wlasnie w drodze do pracy ehh do 20 [emoji21] a nie chce mi sie jak rzadko :( mam tylko nadzieje ze dzisiaj mnie nie zlapie taki bol brzucha jak ostatnio i ze ludzie wykorzystaja piekna pogode i nie beda sie szlajac po sklepach [emoji6] milego dnia wam zycze [emoji274]
 
Do góry