reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
U mnie dzisiaj grill i mega wyżerka, ale cóż. Chciało się ciąży, to i się toleruje wymioty [emoji23]
dziewczyny, czy Wam też się tak nie chce? Ja bym mogła nic nie robić cały dzień.
Zaje.... Ę mi się nie chce... A to sprzątanie i malowanie mnie dziś zabiło. Tak mi weszła jakąś rwa w lewą nogę, że nie mogę chodzić, siedzieć leżeć, nic nie mogę...... :(
 
Mi dzisiaj raz zimno, a raz gorąco. Położyłam się bo dostałam się do sprzątania jak głupi do sera i padnięta jestem, o dentyście zapomniałam, a jak poleżałam to mnie głowa rozbolała.
Uwielbiam teraz ciszę, ale u mnie to nie wykonalne, bo od momentu jak moje młode oczy otworzy to nadaje jak najęty. Ciszy nie uznam. Nie mogę się doczekać roku szkolnego. He he, a tak na serio to muszę się z nim do zoo wybrać w przyszłym tygodniu. Nie będzie gorąco to może zniosę zapachy od zwierząt, chociaż moja mama twierdzi, że szybciej będziemy wychodzić z zoo jak do niego wchodzić. W każdym bądź razie muszę mu jakąś rozrywkę wymyślić, bo mi chałupę rozniesie.
 
@Jotka_Szczotka zagłosowane. I też mi się nie chce. Pomijając poranne ogarnięcie chaty nic nie zrobiłam. Masakra.
@Paryżanka dobra decyzja. Zmieniaj lekarza i nie patrz na nic - to Ty masz się dobrze czuć.
@Różamama jak się czujesz kochana?
@godzbal może coś tam się uda zatrzymać w żołądku, Grilla sama bym zjadła...

Fajnie, że napisałyście o tej glukozie. We wtorek na to idę. Dziwne, bo od razu mi skierowanie wypisała na obciążenie glukozą, a jak czytam to raczej w drugim trymestrze to badają. W poprzedniej ciąży nie miałam tego badania - rodziłam w UK.
Powiedzcie mi proszę gdzie najlepiej kupic wygodne legginsy ciążowe? Patrzyłam w sklepach internetowych, ale co mi po patrzeniu. Zależy mi na tym żeby sie na kolanach nie wypychały i nie traciły fasonu. Na tym etapie nie muszą być nawet ciążowe - byle brzucha nie uciskały.
 
Dziewczyny ja mam dziś tak paskudnego lenia że szok [emoji44] teraz leżę w łóżku z córeczka i oczy mi się same zamykają masakra [emoji23] poniżej zamieszać zdjęcie swojej córki Juli za 3 dni kończy 4 Msc [emoji7][emoji85]
IMG_20190709_090924_045.jpeg
 
Hej:) czytalam Was i postanowilam zalozyc konto:) jestem Marta mam 27 lat, to moja pierwsza ciąża, termin 8 luty i najblizsza wizyta to 29 lipca i badanie prenatalne:) kobietki czy podzielilyscie sie juz dobra nowiną z rodziną? Csy moze czekacie do prenatalnych? Sama nie wiem kiedy powiedziec:)
U mnie już wiedzą nasi rodzice i rodzeństwo. Dalszej rodzinie nie mówiliśmy, ale podejrzewam, że przyszli dziadkowie mogli się już wygadać ;)
 
U mnie dzisiaj grill i mega wyżerka, ale cóż. Chciało się ciąży, to i się toleruje wymioty [emoji23]
dziewczyny, czy Wam też się tak nie chce? Ja bym mogła nic nie robić cały dzień.
Bardzo mi się nie chcę ;) Mam nadzieję, że dziecko tego lenistwa po mnie nie odziedziczy :) Zaczęłam dziś cokolwiek robić dopiero po 11, bo wcześniej tak mnie mdliło, że na nic nie miałam siły. No i o 16 już musiałam zrobić sobie drzemkę. Mam mdłości od czwartku, w piątek miałam wolne, nie wiem co to będzie w poniedziałek w pracy. Jeszcze nic nikomu w pracy nie mówiłam, ale pewnie jak będę się źle czuła to zaczną podejrzewać, bo od ślubu przy każdej okazji podejrzewają mnie o ciążę. Chciałam najpierw pogadać o ciąży z kierowniczką, żeby nie dowiedziała się z plotek, ale ona jest teraz na urlopie. Mam nadzieję, że się nic nie wyda przez te dwa tygodnie.
 
@Jotka_Szczotka zagłosowane. I też mi się nie chce. Pomijając poranne ogarnięcie chaty nic nie zrobiłam. Masakra.
@Paryżanka dobra decyzja. Zmieniaj lekarza i nie patrz na nic - to Ty masz się dobrze czuć.
@Różamama jak się czujesz kochana?
@godzbal może coś tam się uda zatrzymać w żołądku, Grilla sama bym zjadła...

Fajnie, że napisałyście o tej glukozie. We wtorek na to idę. Dziwne, bo od razu mi skierowanie wypisała na obciążenie glukozą, a jak czytam to raczej w drugim trymestrze to badają. W poprzedniej ciąży nie miałam tego badania - rodziłam w UK.
Powiedzcie mi proszę gdzie najlepiej kupic wygodne legginsy ciążowe? Patrzyłam w sklepach internetowych, ale co mi po patrzeniu. Zależy mi na tym żeby sie na kolanach nie wypychały i nie traciły fasonu. Na tym etapie nie muszą być nawet ciążowe - byle brzucha nie uciskały.

U mnie bez zmian. Nadal leci jak z wiadra . Psychicznie się pogodziłam także z każdym dniem lepiej. W środę wizyta zobaczymy co powie doktor.
Powiem wam dziewczyny ze mąż mnie zaskakuje z godziny na godzinę. Tak się mną opiekuje ze szok. Dziś zrobił sam obiad i zrobił 2 ciasta ( sernik na zimno i ciasto z rabarbarem ) plus sprząta w domu i opiekuje się synkiem i starszą córka. Mimo sytuacji w której jestem powiem wam dziewczyny , że jestem szczęściarą . Cały czas was czytam i nie opuszczam bo jestem ciekawa jak wasze maleństwa i ci u Was. Trzymam za was dziewczyny kciuki i fajnie ze jesteście
 
reklama
Do góry