reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Ja sama sobie robię hybrydy, raczej przestawać nie będę. A jeśli chodzi o zapach lakierów, to mi właśnie hybrydy są prawie bezzapachowe a aceton wręcz ładnie pachnie, a zwykle lakiery i zwykły zmywacz to dla mnie tragedia nawet nie w ciąży z zapachami:p Co do farbowania włosów też uważam, że nie ma co panikowac- teraz te farby naprawdę mają nieźle składy.
A wózki- nawet nie oglądałam żadnych jeszcze. Ale wybór jest taki duży że pewno będę miała z tym duży problem. A do tego mój mąż musi zrobić porównania wszystkiego, więc wybór czegokolwiek u nas w domu to dluuugi czas[emoji23]
 
reklama
Chyba i o farbowaniu i o hybrydach pisala mamaginekolog i z tego co wiem mozna i jedno i drugie.
Aczkolwiek jesli chodzi o farbowanie to farbami bez amoniaku :)
 
@coco07 powodzenia! daj znać jak poszło - który masz tydzień? Ja mam we wtorek, więc odliczam...
@coco07 i @Julika.s powodzenia , miłego oglądania maleństw! ♥ Które macie tygodnie? Ja mam w poniedziałek prenatalne, a to już będzie 13 tydz więc dość późno chyba.

Dziewczyny farbujecie włosy? Pewnie będzie tyle opinii co głów. Ja nie mogę się zdecydować... Chciałam poczekać do drugiego semestru, ale wychodzę jutro "do ludzi " a z włosów siwki wystają :( i nie wiem.
Apka pokazuje mi dziś równy 12 tc ;)
A co do farbowania włosów, tez czytałam i się dowiadywałam ... i postanowiłam poczekać aż minie 12 tc i zapisana jestem do fryzjera na 1.08 akurat przed urlopem ;)

@MadalenaWedel Zabije za to sushi!! :p Uwielbiam .. i proszę mojego już jakiś czas żeby zrobił, tyle ze my robimy zawsze z surowej rybki a teraz musimy właśnie z wędzonej (pamiętaj co tu dziewczyny pisały ze możemy rybkę wędzona na ciepło;)) mmmmmm ale mam smaka:D
 
No mi dr zabronił używać czegokolwiek.

Witaj Kochana! Zozgosc się. Wpisz w tabelkę. Już Cię stąd nie puścimy :)

Ja sobie kupiłam wczoraj gerberki... Też takie jasne różowe. Cudo!
Już mi się mózg przestawił na tryb matka. Jak przeczytałam, że kupiłaś gerberki, to pomyślałam o tych słoiczkach dla dzieci, tylko coś mi ten różowy kolor nie pasował.
 
reklama
Zabrałam się za czytanie książki "365 dni" Blanki Lipińskiej i jeśli jest taka dobra jak o niej piszą to może wykorzystam dzisiaj seksualnie mojego małża. Chyba, że zaraz po powrocie do domu zepsuje mi humor jak on to czasami potrafi.
 
Do góry