reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Hej, ja tez znalazłam mnóstwo fajnych rzeczy na Ali dla dzidziusia ale ktos mnie nastraszył ze z Chin to chemikalia i sztuczności i 30 razy by trzeba wyprać żeby się tego pozbyć ... co myślicie ?
Myśle ze zależy z jakiego źródła. Te linki co dodałam maja dużo dobrych Feedback’ów ale itak czy tak miałam w planie prac ale nie 10x :D 2x starczy :p

Edit: ciuszków, gryzaków etc nie planuje zamówić ale jakieś pieluszki właśnie czy organizery to spoko :p
 
Dzien dobry :) chociaz niewiem czy taki dobry, moja famila jeszcze spi, a ja do pracy smigam :( wczoraj mialam taki zapierdziel ze jeszcze mnie plecy bola i brzuch troche ciagnie, niewiem jak wytrwam te 8h, moze sie zwolnie szybciej.

Ja tez planuje czarny wozek albo grafitowy ;) przy 1 corce mialam granatowy, przy 2 czerwony i pozniej bezowa spacerowke. Teraz patrze tylko na czarne :) a wogole patrzcie co znalazlam, chyba sobie pozniej sprawie taka spacerowke, idealna do samolotu Link do: LA POUSSETTE DU VOYAGEUR ULTRA-LÉGÈRE

@Julika.s udanego urlopu zycze :)
 
Jakby nie bylo to wiekszosc rzeczy jest z Chin. Ja tam znalazlam ciuszki ktore my sprzedajemy w sklepie ,sa tez ciuchy z H&M. Nawet specjalnie zamowilam takie co kupilam w sklepie zeby porownac i roznily sie jedynie tym ze nie bylo marki na metce. Ja czasami zamawiam dla moich dziewczyn i wiekszosc trafiam na naprawde dobre gatunkowo, jak zdarzaja mi sie sztuczne materialy to wywalam. Jak juz pisalam wczesniej nie nawidze pepco bo dla mnie gatunkowo to sie na scierke nadaje, a z Ali trafiam na duzo lepsza jakosc, warto oczywiscie czytac opinie. Jedyne co to napewno bym sie bala kupic jakies smoczki czy gryzaki bez atestu.
Hej, ja tez znalazłam mnóstwo fajnych rzeczy na Ali dla dzidziusia ale ktos mnie nastraszył ze z Chin to chemikalia i sztuczności i 30 razy by trzeba wyprać żeby się tego pozbyć ... co myślicie ?
 
Ale mi w ciągu tygodnia wybiło brzuch... Dziś 12t0d, pierwsza ciąża a ja już z takim bebzonem [emoji54] co to będzie później?
20190720_091600.jpeg
 
Dzien dobry :) chociaz niewiem czy taki dobry, moja famila jeszcze spi, a ja do pracy smigam :( wczoraj mialam taki zapierdziel ze jeszcze mnie plecy bola i brzuch troche ciagnie, niewiem jak wytrwam te 8h, moze sie zwolnie szybciej.

Ja tez planuje czarny wozek albo grafitowy ;) przy 1 corce mialam granatowy, przy 2 czerwony i pozniej bezowa spacerowke. Teraz patrze tylko na czarne :) a wogole patrzcie co znalazlam, chyba sobie pozniej sprawie taka spacerowke, idealna do samolotu Link do: LA POUSSETTE DU VOYAGEUR ULTRA-LÉGÈRE

@Julika.s udanego urlopu zycze :)
Moja znajoma tez ma taki miniaturowy wózek ale z firmy „babyzen yoyo” i bardzo dobie chwali :p używa na codzień. Jechałam nim i miałam wrażenie ze to wózek dla lalek. :D do samolotu idealny bo jak się złoży to miesci się di bagażu podręcznego
 
Fajnie bo mozna zabrac ze soba na poklad, niewiem czy tylko ja mam takiego pecha,ale jak dostaje wozek z samolotu to brudny zarysowany a raz z peknieciem i troche rozerwana siateczka od kosza pod wozkiem[emoji21]
Moja znajoma tez ma taki miniaturowy wózek ale z firmy „babyzen yoyo” i bardzo dobie chwali [emoji14] używa na codzień. Jechałam nim i miałam wrażenie ze to wózek dla lalek. :D do samolotu idealny bo jak się złoży to miesci się di bagażu podręcznego
 
Ostatnia edycja:
reklama
Taki brzuszek piękny już masz? :O ale super! Ja cały czas czekam na brzusio właśnie, ale na razie jakoś nic specjalnego :D ale bym już chciała taki! A zaczęłam właśnie 13 tydzień.

U mnie tez nadal bez szczególnych zmian :( codziennie oglądam się w lustrze. Jedynie co zauważyłam ze nie mogę go już wciągnąć jak wcześniej ale wszystkie ciuchy się jeszcze mieszczę . tez zaczynam jutro 13t.
Ale nie martwmy się :) doczekamy się swoich brzuszków a później pewnie będziemy tęsknić za płaskimi... co potwierdza pewnie inne dziewczyny ktore już w kolejnych ciążach :)
 
Do góry