reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Ja się zastanawiałam nad imieniem dla dziewczynki Hania lub Gaja, a dla chłopca miał być Rafał lub Damian. Ale znając niezdecydowanie męża to się jeszcze może pozmieniać.
 
reklama
@Jotka_Szczotka aaa to luzik, to powinnaś już wiedzieć o ile fasolka będzie współpracować :D będziemy trzymac kciuki

@godzbal oby cie ten nastrój i myśli szybko opuściły [emoji8] tak jak piszesz najlepiej się czymś zająć zeby nie myśleć :p

Jeeej wy już o imionach [emoji86] ja to narazie kompletnie nie wiem jakie mi się podobają :D mąż juz rozmyślał ze dla chłopaka Bartuś a dla dziewczynki Ola, Maja albo Iga :p ale ja narazie to chce się dowiedzieć kto tam siedzi, pozniej będę myśleć :D

Ja weszlam na tą grupę z fejsie i o ile z tych zdjęć z prenatalnych w miare ogarniam płeć to te z 6-7 tygodnia jakas czarna magia haha

@Julika.s ja mialam taki ból w pachwinach ale dopiero później :p ale co ciąża to inaczej :D oby pogoda u was się poprawiła bo na Śląsku zapowiadają upały [emoji86] dzisiaj mi mega odpowiada to zachmurzone niebo :D
 
Powodzenia na dzisiejszych wizytach :*

23.07.2019
16.00 @Agnessa91 (badania prenatalne 1)
18.00 @Ostensible (badanie prenetalne 1)
@Dziubuś85 (wizyta)
Dziękuję :D odezwę się po badaniu. Mam takiego stresa, że bierze mnie na biegunkę, a jesteśmy już w drodze haha :p mam nadzieję, że dotrwam. Ciekawe co tam dzisiaj się okaże. Powodzenia dla pozostałych dziewczyn!
U nas będzie Lara, lub Nikodem :D postanowione.
 
@Jotka_Szczotka aaa to luzik, to powinnaś już wiedzieć o ile fasolka będzie współpracować :D będziemy trzymac kciuki

@godzbal oby cie ten nastrój i myśli szybko opuściły [emoji8] tak jak piszesz najlepiej się czymś zająć zeby nie myśleć :p

Jeeej wy już o imionach [emoji86] ja to narazie kompletnie nie wiem jakie mi się podobają :D mąż juz rozmyślał ze dla chłopaka Bartuś a dla dziewczynki Ola, Maja albo Iga :p ale ja narazie to chce się dowiedzieć kto tam siedzi, pozniej będę myśleć :D

Ja weszlam na tą grupę z fejsie i o ile z tych zdjęć z prenatalnych w miare ogarniam płeć to te z 6-7 tygodnia jakas czarna magia haha

@Julika.s ja mialam taki ból w pachwinach ale dopiero później :p ale co ciąża to inaczej :D oby pogoda u was się poprawiła bo na Śląsku zapowiadają upały [emoji86] dzisiaj mi mega odpowiada to zachmurzone niebo :D
Wczoraj zaczęło mnie boleć wraz z biodrami, tak sobie myślałam że może to od chodzenia ale nie spacerujemy tutaj za dużo :) dziś ból ograniczył się do jednej strony pachwiny ale utrudnia to chodzenie :) licze jeszcze na pogode bo tak naprawde jeszcze nie rozłożyliśmy się na plaży od przyjazdu :) mi jest za zimno :) na plaży bardzo wieje a ja jestem zmarzluch i podziwiam tych ludzi co mimo wszystko kąpią się w morzu :)
 
Gratuluje udanych wizyt i trzymam kciuki za te które będą.

Ja po nieplanowanej wizycie wylądowałam na l4. W weekend obudził mnie ból brzucha - nie bardzo mocny, ale jak na okres, później pojawiły się jakieś dziwne plamienia. Po badaniu wszystko ok - nie wiadomo skąd to. Dostałam luteinę i zwolnienie.

Fajnie, że poruszacie temat wózków. Poprzednim razem miałam takiego paszkwila, że do tej pory się wzdrygam. Na szczęście dobrze się prowadził, ale reszta rozwiązań (wpinanie, wypinanie, kosz na zakupy, regulacja) masakra. Teraz strasznie mi się podoba Cybex balios, ale nie znam nikogo kto by mi powiedział czy warto.

Jeśli chodzi o imiona to nic mi nie przychodzi do głowy. Dla dziewczynki podobało mi się Hania, ale męża brata córka ma tak na imię. Może jak będę znać płeć to jakieś pomysły przyjdą...
 
Moze juz sie pokaze :) powodzenia na badaniu :) Tylko czemu tak brzydko na dzidzie? :(
Absolutnie :) to jest moja pieszczotliwa forma wyxnawaniq miłości. :D nie próboj zrozumieć, bo ciężko. Ale wielu ludzi mi mówi, że nawet jak mówię "mój kochany gnojek" to wkładam to więcej miłości niż można by myśleć :p tak już mam. Cóż zrobię. :p postaram się już nie używać tegoż zdrobienia.
 
Czy was też tak boli kręgosłup? Nie wiem, czy to możliwe, żeby już mnie bolał, ale od kilku dni boli mnie w krzyżu i wydaję mi się, że ten ból jest coraz mocniejszy. Może to od trybu życia, bo w pracy cały dzień siedzę na tyłku, a w domu też specjalnie aktywna nie jestem. Czasami mi się wydaję, że wymyślam sobie te wszystkie dolegliwości, przecież niektóre kobiety pracują do końca ciąży, a ja mam siłę tylko na leżenie na kanapie.
 
@Julika.s też czasem jak mnie szarpnie to idzie się wystraszyć. To normalne, nic się nie martw :)
@ Dziękuję :D Nie boisz się tak wcześnie, że w ogóle nie będą mogli Ci zrobić jeszcze, bo się okaże że jest wcześniej? Jak to jest, samej się bookuje datę czy lekarz Ci wyznacza? Tu wybieram sobie datę w systemie, ale on mi już z automatu zarzucił daty tylko pomiędzy 12 a 13+5.
@Peeszet też mnie czasem boli kręgosłup, pewnie od pracy , i w końcu mięśnie i stawy się rozluzniaja za sprawą hormonów. Też nie wiem jak ja przepracuje do końca... A tu na zwolnienie nie można liczyć. Dziś właśnie kończę urlop :(
 
reklama
Do góry