reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Cześć Dziewczyny :)
Też jestem "lutową mamą 2020". Od jakiegoś czasu wchodzę na Wasze forum. Czy mogę jeszcze dołączyć do Waszej grupy?
 
Hej dziewczyny,
Dodacie mnie też do zamkniętego? Wiem, że niewiele się udzielam, ale nie mam czasu.:) Czytam.
 
@Megan22 tak myslalam:D powodzenia, oby nie na marne to niewyspanie!
@Niespodzianka @LittleStar witajcie w klubie ;) też plamię. Od 6-8tyg plamilam non stop, potem przerwa i teraz od piątku znowu. Tym razem była na początku żywa krew i nawet jakieś kawałki tkanki, co mnie przerazilo. Ale byłam wczoraj na usg i z dzidzia ok. Ja mam polipa więc prawdopodobnie to od tego. Ale lekarka mówiła że niektórzy tak mają. Że jak się macica rozciąga to może powodować otarcia i rany i nawet jakieś dziwactwa mogą wychodzić:p Wiem jakie to irytujące, ja zawsze pierwszego dnia jak widzę to płaczę...:p Także łączę się w bólu :*
Ojej to tez ciekawie... Kto by pomyślał ze tak się może dziać i że to jest normalne takie podkrwawianie. Trzymam kciuki żeby szybko przeszło
 
reklama
Do góry