reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
@Ane20.02.20 no tak... biorac pod uwage twoje doswiadczenia to sie nie dziwie. Najlepiej reagować jak coś się dzieje ale nie szukać na siłę. Sluchajcie ja dostalam nowych sił. Jak sobie dzisiaj odpuściłam wszystko to nagle szybciej chodze i sie nie mecze po 200 metrach. Wcześniej jak lekarze kazali sie oszczedzac to czulam sie jak emerytka i ledwo łaziłam. Nasza psychika jest niesamowita... :)
 
Dziewczyny a jakie teraz są zalecenia do pielęgnacji pępka? Polecali Wam coś w szkole rodzenia? Ciekawa jestem czy tu się coś pozmieniało 😝
 
reklama
Do góry