reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Podobno szczepia ale ze nie maja jasnych procedur i wlasnie po swietach ma.wejsc jakis plan jak to ma wygladac zeby bylo bezpiecznie. Tak mi mowila pediatra podczas teleporady dzisiaj
 
reklama
Podobno szczepia ale ze nie maja jasnych procedur i wlasnie po swietach ma.wejsc jakis plan jak to ma wygladac zeby bylo bezpiecznie. Tak mi mowila pediatra podczas teleporady dzisiaj
Czyli ze lepiej poczekac na po swietach bo bedzie bezpieczniej? My w nastepny wt konczymy 10 tygodni czyli mamy 2 tygodnie na pierwsza dawke?
 
Tak, az mlaszcze :) chyba to etap rozwoju nawet. Moja mala bardzo sie do tego slini az czasem wpada jej do gardla i zakaszle. Podobni tez norma... ja nie mam doswiadczenia z takimi maluchami i co chwile mysle ze cos odbiega od normy :/
 
Tak, az mlaszcze :) chyba to etap rozwoju nawet. Moja mala bardzo sie do tego slini az czasem wpada jej do gardla i zakaszle. Podobni tez norma... ja nie mam doswiadczenia z takimi maluchami i co chwile mysle ze cos odbiega od normy :/
A ja juz duzo nie pamietam jak to było w przypadku starszej córki :) juz sie teraz zastanawialam czy to nie ząbki ;)
 
Tak, az mlaszcze :) chyba to etap rozwoju nawet. Moja mala bardzo sie do tego slini az czasem wpada jej do gardla i zakaszle. Podobni tez norma... ja nie mam doswiadczenia z takimi maluchami i co chwile mysle ze cos odbiega od normy :/
Moja też się czasem okropnie zaslini 😝 Wkłada do buzi raz piątki raz palce (pojedynczo i po kilka)
 
reklama
Hej Dziewczyny,

zdecydowałam się i jednak byłam dziś na usg bioderek prywatnie.
W przychodni spotkałam tylko jedną kobietę z dzieckiem, panią z recepcji i lekarza radiologa, czyli nie tak źle ;) Wszyscy w maseczkach.
Samo badanie trwało z 3 minuty, całe szczęście wszystko jest w porządku.
Teraz zastanawiam się jeszcze co zrobić ze szczepieniami..
 
Do góry