reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

U nas w noc wygląda tak, że zasypia 19.30-20.30 ok 2.00 karmie ją na śpiocha i przewijam. Sama budzi się później ok 4.30, 7.30 i śpi do 10.00 Później jak ma dobry dzień to spanie ok 13 po 15.00 i w okolicach 17.00 tak na 30 min lub 1h.
Jak zaśnie po 12 i śpi na spacerze z 1,5-2 h to to zasypia po 17 na 1 do 1,5h.
A jak jest dzień marudera to z 2 x 15 min i po drzemkach na cały dzień 😝
@alible ja nie podciągam, ale od środy mała zaczęła w leżaczku dzwigac się do siadu to samo jak na rękach trzymam ja pod lekkim sskosem. Trzyma chwilę ten udźwig i opada.
 
reklama
U nas w noc wygląda tak, że zasypia 19.30-20.30 ok 2.00 karmie ją na śpiocha i przewijam. Sama budzi się później ok 4.30, 7.30 i śpi do 10.00 Później jak ma dobry dzień to spanie ok 13 po 15.00 i w okolicach 17.00 tak na 30 min lub 1h.
Jak zaśnie po 12 i śpi na spacerze z 1,5-2 h to to zasypia po 17 na 1 do 1,5h.
A jak jest dzień marudera to z 2 x 15 min i po drzemkach na cały dzień 😝
@alible ja nie podciągam, ale od środy mała zaczęła w leżaczku dzwigac się do siadu to samo jak na rękach trzymam ja pod lekkim sskosem. Trzyma chwilę ten udźwig i opada.
Zazdroszczę 🙂 u nas jak Nela prześpi ciągiem 4-5h to uważamy to za sukces 😁
My jej nie podciągamy tylko podajemy ręce żeby miała się za co złapać. W łóżeczku np łapie się za szczebelki i podciąga, do tego kręci się w nim jak wskazówki w zegarku 😁
 
Yeah! My kobiety lubimy miec cos nowego. Ja mam w planie pojechac do happymum po ciuszki dla karmiacych. Przez kwarantanne wygladam jak zul w dresach :D
Oj ja tez, żul w dresach lub legginsach ;) tylko niestety abstynent obecnie ;) ja bym chetnie juz cos kupiła z normalnych ubrań, takich po karmieniu, ale przez te siedzenie w domu to nie wiem w jaki rozmiar celowac na za rok 😅
U nas chyba od wczoraj zaczyna sie skok. Az sie juz boje bo u nas te skoki długo się ciągną a ten dodatkowo sam w sobie jest długi 🙊🙉🙈
Mój taki nieruchliwy nadal. Na brzuszku nadal niechetnie, trochę wytrzyma ale zazwyczaj to minute- dwie, max z 5 minut, a gdzie nam do przekrecania... Nawet główką w pionie jak go nosimy na ramieniu to nadal czasem machnie jak osłabnie. Często też oszukuje i sie zsuwa na ramie żeby brodę oprzeć. Już sie zaczynam martwić, zadzwonie dziś umówić się do fizjo niech obejrzy kluska. Jakieś mam czarne myśli bo ostatnio dużo zbiórek na siepomaga widze dla dzieci z sma. Tym bardziej ze starsza córka szybko się rozwijała pod tym kątem
 
@middayjoy spokooojnie! Dzieci maja swoje tempo:) tez sie martwilam ale dzisiaj bylam wlasnie u fizjo i rozwiala watpliwosci. Napiecie jest ok. Roma tez nie bardzo znowu na brzuszku bo glowe trzyma ladnie ale rece jej uciekaja na boki i babka pokazala mi jak ja przytrzymywac, stymulowac, nosic, podnosic itd. Fajna taka wizyta, duzo sie dowiedzialam. Roma z kolei zaczyna sie obracac, narazie na bok sama potrafi i zaczyna odkrywac stopy i zadzierac nozki do gory. Checi siadania jeszcze nie zauwazylam. Jesli chodzi o spanie to tak o 22 odpada i spi do 3-4 a pozniej do 7-8, ja sie wysypiam. Drzemki ma o 11 i o 16 ale tak na godzinke to max :D wtedy staram sie isc na spacer zeby nie plakala w wozku :)))
 
To mój dużo śpi. W nocy od ok 20 do zazwyczaj ok 2, potem juz go biore do siebie i razem spimy do 5-6. Wtedy go przebieram bo kupka. Zazwyczaj jeszcze po godzinie zasnie na pol h. Caly dzien ma kilka drzemek max co 1.5h na 0.5h, a jedna dluzsza 3-4 h w polowie dnia z tym ze ja musze wiekszasc czasu z nim lezec i podtykac piers.
Mój tez głuzy i pyrka buzka i slini sie okrutnie. Ale mnie najbardziej rozczula jak tak patrzy na swoje rece z miną " wow ale czad". I w sumie fajna sprawa takie ręce :)
 
Dziewczyny u mnie to samo, czuję się strasznie zaniedbana, dawno nie kupiłam sobie nic nowego a obecne ciuchy robią się zamałe, o biuście nie wspominając🤦‍♀️Jasiek przewraca się już na boki, ale na dal jak leży na wznak nie łączy rączek. Tylko jak leży na boku. Na razie wogóle się nimi nie interesuje, w sensie ich nie ogląda Wczoraj wkladał je do buźki, także jakiś postęp jest.W nocy od kilku dni mamy tylko dwie pobudki o 1 i o 4. Głuży zwłaszcza jak się bawi, ale na razie nie jest z niego gaduła😉Co do slinienia to jak leży na brzuszku to aż mu kapie😉
 
reklama
Jak żyjecie? Tak mi zaczely wypadac wlosy ze normalnie wyciagam je garsciami...! Są wszędzie i znalazlam je nawet w pampersie, obawiam sie ze weszly buzią razem z piąstką 🤭 Biore pregne i pregne DHA, magnez... macie jakies sposoby?
 
Do góry