reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

reklama
Miałam zapytać wcześniej i zapomniałam. Czy wasze dzieci też się przemieszczają na plecach pełzając. Młoda leżąc na plecach podnosi tylek i odpychając się nogami pełza niczym dżdżownica. Muszę uważać by mi nie uciekła z łóżka 😜
 
Dziewczyny Jasiek też ma taki dołeczek. Przy następnym szczepieniu poproszę pediatra o zerkniecię. Niedługo skończy 15 tyg. i myślę, że też podwoi wagę urodzeniową. Na razie przybiera właśnie 1 kg. na miesiąc. Co do pełzania to jeszcze nie zauważyłam. Ale zdarzy mu się obrócić w łóżeczku o 180 stopni😉
 
Moja pietkami sie odpycha i tez sie przemieszcza. Na brzuchu to w ogole jakby mogla to by poraczkowala juz chyba ale jeszcze jej za ciezko. Zauwazylam ze w samym pampersie albo nago uwielbia na brzuchu, lapie zabawki i smieje sie. Moze ja napy w spiochach cisną... ostatnio testuje moj sluch bo ciagle piszczy i skrzeczy. Nazywamy to stadium pterodaktyla albo rozjechanej zaby. Moze tak caly dzien :D
 
Nela tez to robi 😊 Najbardziej muszę uważać podczas przewijania, bo mi się tak odpycha na przewijaku i główka w ścianę uderza. Na noc jak ją położę po środku łóżeczka, to już na karmienie leży przy szczycie łóżeczka 🙂
 
Nela tez to robi 😊 Najbardziej muszę uważać podczas przewijania, bo mi się tak odpycha na przewijaku i główka w ścianę uderza. Na noc jak ją położę po środku łóżeczka, to już na karmienie leży przy szczycie łóżeczka 🙂
Mój mąż śmieje się, że na ścianie musi zamontować jakiś odbojnik by właśnie młoda głowy nie obiła sobie 😂
 
Ostatnia edycja:
My juz po drugim szczepieniu 6w1 i rota. Bylo duzo gorzej niz za pierwszym razem... chyba mała jest bardziej swiadoma i nie daje sie tak macać już i kłuc. Pediatra sprawdzila dołek i powiedziala ze takim nie ma sie co przejmowac, naturalne to jest ale powiedziala ze przy okazji jak bede na jakims usg to mozna sprawdzic. Wiec @alible mozesz tez przy okazji tylko sprawdzic :))
 
@Darapuszkin dobrze, że już po szczepieniu oby teraz w domu dobrze zniosła wszystko.
U nas chyba skok lub mała zamawia więcej mleka w piersiach, bo cały czas by tylko jadła i marudziła 😜
 
Wczoraj prawie caly dzien przewisiala na cycku... inaczej jojczenie i marudzenie wiec chyba to samo mamy :) poki co trzyma sie dobrze. Podobno po samym 6w1 i rota rzadko jest goraczka. Mam taka nadzieje...
 
reklama
My juz po drugim szczepieniu 6w1 i rota. Bylo duzo gorzej niz za pierwszym razem... chyba mała jest bardziej swiadoma i nie daje sie tak macać już i kłuc. Pediatra sprawdzila dołek i powiedziala ze takim nie ma sie co przejmowac, naturalne to jest ale powiedziala ze przy okazji jak bede na jakims usg to mozna sprawdzic. Wiec @alible mozesz tez przy okazji tylko sprawdzic :))
My juz tez po, bylismy we wtorek. My dodatkowo mielismy pobranie krwi wiec juz trauma i dla malego i dla mnie ;) przy okazji oddalismy kupke do badania przez te zielone i luzne kupki i pani dr stwierdzila ze tonietolerancja laktozy ale nic z tym nie trzeba robic. Cos mi trudno w to uwierzyc. Musze poczytac o tym 😕
 
Do góry