reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Czyli nadchodzi to, czego najbardziej się obawiałam 😳
We wtorek idziemy na szczepienie to powiem żeby mi to pediatra sprawdziła (o ile dotrwamy). Teleporada to raczej bez sensu w tym przypadku tym bardziej, że w naszej przychodni nie ogarniają czegoś takiego jak zdjęcie.
 
reklama
Czyli nadchodzi to, czego najbardziej się obawiałam 😳
We wtorek idziemy na szczepienie to powiem żeby mi to pediatra sprawdziła (o ile dotrwamy). Teleporada to raczej bez sensu w tym przypadku tym bardziej, że w naszej przychodni nie ogarniają czegoś takiego jak zdjęcie.
Pomysl sobie ze juz 2 masz z glowy 😜 zostanie Ci 18 😜

Dziewczyny z innej beczki, chcialam jakies zabawki zamowic malemu. Macie cos do polecenia?
 
U mnie mała lubi szeleszczące go lwa z Infantino Link do: Infantino Pluszowy Lew z gryzaczkami 216244 i Link do: Baby Einstein Zabawka muzyczna Take Along Tunes
Ma jeszcze taką szeleszczącą ważkę z wibracjami, ale jej nie widziałam w Pl.
I tak najlepszy jest gryzak z Avent (twardy i gruby) żadne wolne jej nie podeszły 😉
Ogólnie polecam zabawki z Fisher Price, mam dużo po starszym i są jak nowki one są nie do zdarcia i posiadają regulacje głośności 😂
Ostatnio przy zasypianiu sprawdza się jeż z FP Link do: FISHER PRICE USPOKAJACZ JEŻ Z WIBRACJAMI FXC58 jeśli potrzebowałabyś czegoś do wyciszania. Plus za możliwość prania.
 
Ostatnia edycja:
Właśnie te szeleszczące zabawki teraz najbardziej się sprawdzają i gryzaczki. Ostatnio nawet paczka płatków była super zabawka, Nela po prostu uwielbia ten szelest 😁
Jako uspokajacza u nas sprawdza się sowa Smiki z projektorem (nie mogę jej coś teraz znaleźć). Grające zabawki też mamy, ale to wszystko i tak ląduje w buzi a już jak coś Nela przyciśnie to tylko przypadek 😊
 
U nas sprawdza sie zabawka kierownica, z przyskami, melodyjkami, swiatelkami. Zajmuje na dluzej niz 5 min :D ale chyba najbardziej to plastikowe woreczki! Oczywiscie wszystkie zabawki kontrastowe, z tasiemkami, metkami, ma tez taki sześcian i na kazdej ze scian sa inne rzeczy do przesuwania - liczydla, lusterko, jakies kuleczki spadajace i to bardzo ja interesuje (wstawiam fotke). Tez musze cos kupic bo zaraz jej sie znudzą :(
 

Załączniki

  • Screenshot_20200702-091622.png
    Screenshot_20200702-091622.png
    657,4 KB · Wyświetleń: 31
Ostatnia edycja:
U nas kontrastowe książeczki też na topie.
Resztę jakiś zabawek muszę teraz odpakować i przywieść.
 
Cześć Dziewczyny! Już ząbki...no no.. gratulacje! U nas przesiadka na spacerówke moody. Jest ok. Mogła by być lżejsza. Ale po schodach noszę bez problemu. Zęby nie. Ślina taaak. Pełza niczym wiatr. Zaciska piąstki jak się wysila. Starsze też tak miały i było ok. U nas zęby u starszych to 7mc więc chyba będzie podobnie. Starszy ma katar i chyba ten coś złapał. :( tak po 14dni kupy nie robił a jak skończył 4mce to jakby biegunkę ma. Martwię się. Prawie mi się odwodnił w te upały. Lekko wklęsłe ciemiaczko. Poję go elektrolitami. Ale smok butla woda mleko mm czy mój odciągnięty pokarm BE!
 
Macie coś z podobnych objawów? Martwię się. U rodzeństwa zawsze katar na zęby. Przechodził jak wychodziły. Bez syropu. Na soli w razie czego. Ale teraz to nie wiem. 😐
 
Póki co u nas żadnych jakichś specjalnych objawów oprócz maruderstwa na najwyższym poziomie.
Też dziś testowałam nasza spacerówkę i Nela od razu zasnęła w niej💪
 
reklama
Do góry