reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Ja to muszę być jakaś nieogarnięta matka bo nawet na to nie zwróciłam uwagi 🙄 na usprawiedliwienie dodam, że Nela ma blond czuprynke 😁
 
reklama
Ja to muszę być jakaś nieogarnięta matka bo nawet na to nie zwróciłam uwagi 🙄 na usprawiedliwienie dodam, że Nela ma blond czuprynke 😁
Haha witaj w klubie, bo i ja nie zwracam uwagi 😂
Szcerze to widzę jak lajtowo teraz podchodzę do macierzyństwa a jak było z pierwszym 😜 Wiadomo, coś zawsze zastanawia ale nie ma tyłu dylematów.
 
Jezu dziewczyny chyba i moje dziecko dopadlo maruderstwo. Tylko na rekach nie placze...
Juz sie zastanawialam czy nie glodny ale niedawno zwiększyłam mu dawke MM... wode tez mu proponuje wiec to tez nie pragnienie.
Zawsze sie sam super bawil na macie albo w bujaku a tetaz dramat
 
Jezu dziewczyny chyba i moje dziecko dopadlo maruderstwo. Tylko na rekach nie placze...
Juz sie zastanawialam czy nie glodny ale niedawno zwiększyłam mu dawke MM... wode tez mu proponuje wiec to tez nie pragnienie.
Zawsze sie sam super bawil na macie albo w bujaku a tetaz dramat
U nas już od dawna nie chcę się sam bawić, najlepiej jak ktoś jest obok, inaczej marudzi🙈Może u Was kolejny skok tak jak u Darapuszkin🤷‍♀️
 
U mnie nie płacze na spacerach, ale coraz częściej zanim zaśnie noszę ją na rękach by wszystko obejrzała i dopiero zasypia. Nie raz gdy usiądę na ławeczce to wybudza się i wtedy znów idę spacerować 🤣 Dba o moją kondycję.
 
reklama
Urodzona podróżniczka ♥️ u nas jest podobnie z trasami, gorzej niestety powroty znosi.
Już udaje się Neli z brzucha na plecki przewrócić ale bardzo sporadycznie. Ładnie opiera się na rączkach, łokcie proste, dupka w górze, przyjmuje pozycję do raczkowania, tak jakby chciała wystartować, ale jeszcze tego nie kuma 😁
Ząbki idą, rzeczywiście, w miejscu"dziurek" mamy już dwie ostre, białe kreseczki 💪
A spacerki już tylko w spacerówce,bo (tfu, tfu odpukac) zasypia mi w wózku i mniej marudzi 😊
 
Do góry