reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Haha mam nadzieje ze ilosc wlosow bedzie miala po mnie a nie po mezu (troche lysieje chlopak :D).

Do kogo sa podobne Wasze dzieciaki? Do Was czy do taty? Czy to sie moze zmienic? Mamy wrazenie ze Romka nie ma nic z meza. Czasem wzdycha tylko jak on 😅 🤭 tak to cala ja...
 
reklama
Jest mozw ktoras z Was z dolnego Slaska? Myslimy o tamtych stronach - zamek Czocha i te sprawy... :D zastanawiam sie czy to dobry kierunek z dziexkien ale z tego co wiem to malo oblegany :)
Nie jestem z Dolnego Slaska ale dopiero co wrocilismy z Sudetów Wschodnich, byliśmy w okolicach Lądka Zdrój. Z atrakcji to zaliczyliśmy kopalnie uranu, wejście na Czarną Górę, Wodospad Wilczki i Ogród Bajek w Międzygórzu, Arboretum z egzotycznymi drzewami w Lądku i na koniec twierdzę Złota Góra. To wszystko z małym w nosidle ;) Polecam!
 
Nie jestem z Dolnego Slaska ale dopiero co wrocilismy z Sudetów Wschodnich, byliśmy w okolicach Lądka Zdrój. Z atrakcji to zaliczyliśmy kopalnie uranu, wejście na Czarną Górę, Wodospad Wilczki i Ogród Bajek w Międzygórzu, Arboretum z egzotycznymi drzewami w Lądku i na koniec twierdzę Złota Góra. To wszystko z małym w nosidle ;) Polecam!
Wooow super! Wlasnie tez chcemy bardzo aktywnie. Wymieniac sie - raz jedno na rower, raz drugie i sporo z Romka w nosidle albo spacerowce. Zadowoleni jestescie rozumiem? Byliscie w hotelu czy apartamencie? Zarezerwowalam hotel wstepnie w Świeradowie Zdroju i do 27 sierpnia musimy potwirrdzic jak co :)
 
Nocowaliśmy w dwóch różnych pensjonatach, nie zależało nam na super komforcie, skoro całe dnie na zewnątrz :)
Byliśmy ze znajomymi i ich ciut starszymi dzieciakami, więc było wesoło ;) Zadowoleni jak najbardziej ;) Nawet ponad 4godzinna droga była całkiem znośna.
 
Haha mam nadzieje ze ilosc wlosow bedzie miala po mnie a nie po mezu (troche lysieje chlopak :D).

Do kogo sa podobne Wasze dzieciaki? Do Was czy do taty? Czy to sie moze zmienic? Mamy wrazenie ze Romka nie ma nic z meza. Czasem wzdycha tylko jak on 😅 🤭 tak to cala ja...
Starsza czysty tatuś 😉 Młody trochę mniej ale też do niego podobny. Do mnie ani trochę. Według mnie to lepiej ☺
 
@Cookie_ gratuluje Lilce apetytu :D

My sie chwalimy, wiadomosc z ostatniej chwili - Romka nam czworakuje! Ale wiadomo, teraz to juz nie zostawie jej na lajcie nigdzie :(

W ogole troche sie martwie bo mala ciagle ulewa, czasem chlusta. Jak po jedzeniu wiw polozy na brzuchu to mam wrazenie ze wszystlo z niej wylatuje. Nie wiem skad ten 97 centyl. Pediatra mowi ze to normalne a w necie... jak to w necie - milion roznych chorob. Myalicie ze powinnam zaczac ja diagniziwac? W nicy, w aucie i w wozku nie ulewa...
Mój tez dalej ulewa! Jak odbija po jedzeniu to nieraz mu chlusnie. Albo jak go krzywo podniose. Albo jak nogami majtnie do gory

Zazdroszcze czworakowania. Moj sie dalej nie przekreca na brzuch:(
 
A kiedy planujecie wracac do pracy dziewczyny?
Ja mam swoja firmę takze od porodu pracuje z domu zdalnie. Raz na czas wpadam do biura. Ale im mniej maly spi tym mniej mam czasu. I mysle czy niania tak na 2-3h dziennie nie bylaby dobrym pomysłem.
 
Haha mam nadzieje ze ilosc wlosow bedzie miala po mnie a nie po mezu (troche lysieje chlopak :D).

Do kogo sa podobne Wasze dzieciaki? Do Was czy do taty? Czy to sie moze zmienic? Mamy wrazenie ze Romka nie ma nic z meza. Czasem wzdycha tylko jak on 😅 🤭 tak to cala ja...
Mała póki co poszła w tatę. Zobaczymy czy tak zostanie, może tak bo przypomina bardziej swoje siostry cioteczne (córki brata męża). Syn długo był podobny do męża, później taki mieszany aż w końcu w ok 6 lat poszedł we mnie 😉 Choć jak zerkam teraz na jego zdj z okresu do roczku przypomina maluchy z mojej str rodziny.

@Kurcia u mnie powrót w lutym.
 
O Neli każdy mówi, że do taty bardzo podobna, chyba tylko jedna osoba powiedziała, że do mnie jest, ale mi to nie przeszkadza, w sumie to się nawet cieszę jak widzę dumę męża na twarzy 😊
Ja wrócę z początkiem kwietnia, bo jeszcze zaległy urlop wypoczynkowy muszę wykorzystać. W firmie gdzie pracuje od zawsze jest możliwość pracy zdalnej, ale myślę że z bobasem nie dałabym rady pracować i nastawiamy się na żłobek, mam nadzieję że się dostaniemy do miejskiego, choć kolejka dluuuga 🙄
 
reklama
O Neli każdy mówi, że do taty bardzo podobna, chyba tylko jedna osoba powiedziała, że do mnie jest, ale mi to nie przeszkadza, w sumie to się nawet cieszę jak widzę dumę męża na twarzy 😊
Ja wrócę z początkiem kwietnia, bo jeszcze zaległy urlop wypoczynkowy muszę wykorzystać. W firmie gdzie pracuje od zawsze jest możliwość pracy zdalnej, ale myślę że z bobasem nie dałabym rady pracować i nastawiamy się na żłobek, mam nadzieję że się dostaniemy do miejskiego, choć kolejka dluuuga 🙄
Ja podobnie jak Ty, jesli wykorzystam cały rodzicielski to od kwietnia wrócę (pewnie też każą wykorzystać zaległy urlop). Ale na razie rodzicielski wziełam do końca października więc wtedy się zastanowię co robić. Teraz sytuacja może być dynamiczna w pracy więc może nie będę miała gdzie wracać 😒
 
Do góry