reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

A jak sa na takim etapie to juz przebite i mniej bola? Czy dopiero sie zacznie? Ile czasu zanim calkiem wyjda? Prosze mamuski o uzupelnienie mojej ząbkowej wiedzy :D
 
reklama
Wydaje mi się, że jak się przebiją to już mniej boli, bo po prostu w zebodole idą w górę a wcześnej jednak dziąsło musi być rozcięte by wyszły do góry. Co do wyjścia to czasem kilka dni wystarcza.
Ja u mojej nie mogę skontrolować, jedynie czuje przebite, ale nie jakoś dużo 😜
Swoją drogą widziałaś czaszkę niemowlaka z zębami. Wygląda jak obcy z Predatora 😂 rząd mleczaków i stałych.
 
Mojemu zapomnij że takie zdjęcie zrobię 🙈 ale pod palcem nie czuć. Potem już gładko idzie. Bostonka szybko minęła. Ale jakbym o niej wcześniej nie czytała to już bym uczulenia szukała. Byli znajomi z dzieckiem. To stąd. Bo zaraził siostrę nastoletnią.
 
Czy juz wszystkie dzieciaczki raczkują i siadają poza moim? Juz sie nie moge doczekac jak siądzie w wózku, moze spacery bedą znów znośne 😂 na razie buja sie na czworakach od miesiaca ale nie moze ruszyc do przodu 👣👣👣
 
Mója nie siedzi i częściej pełza niż czworakuje. Buja się się ale nogi się rozjeżdżają jak chce ruszyć 😝 Często podskakuje do przodu nimi 😂
Wysłałam męża po pieluchy Lupilu. I tak myślę czy oni mają 1 rodzaj czy kilka 🤔 Najwyżej będzie dzwonił 😂
 
Nela siedzi już od dwóch miesięcy równo, czworakuje trochę krócej. Co więcej, staje przy wszystkim co się da, ostatnio o mało do bębna do pralki nie weszła. Drzwi balkonowe muszą być zamknięte, nawet jak jestem po drugiej stronie, bo pcha się żeby wyjść. Niestety jak widzi mnie że pranie rozwieszam, to staje w drzwiach i nie mogę wejść 😋 już powoli robi się małym brojem, ale my i tak jesteśmy wszystkimi chwilami zachwyceni 😁
 
reklama
Do góry