reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

@Darapuszkin jak ona tak bez niczego wstała to szok, bo nie widzę żeby się po czymś wspięła,brawo 💪
@Cookie_ dzięki za inspiracje na obiad, a torty to nie jedna cukiernia mogłaby się uczyć, super! Już rozumiem Twój nick 🤗
 
reklama
@Darapuszkin jak ona tak bez niczego wstała to szok, bo nie widzę żeby się po czymś wspięła,brawo 💪
@Cookie_ dzięki za inspiracje na obiad, a torty to nie jedna cukiernia mogłaby się uczyć, super! Już rozumiem Twój nick 🤗
Robi to tak ze opiera sie na podlodze na dloniach i stopach po czym odpycha sie od podlogi rekoma i lapoe balans na samych nogach. Ja osobiscie jestem w wielkim szoku....
 
Macie jakis przepis na makaron w wersji dla dziecka i starych? Jaki rodzaj makaronu dajecie (chodzi mi o ksztalt)?
Dla małej w kształcie gwiazdek 😉 Robiłam zwykle spaghetti tylko małej mięsko ugotowałam i nie doprawiałam solą i pieprzem a tylko ziołami i czosnkiem.
Można też zrobić szpinak ze śmietaną
 
Ja podaję świderki, najlepiej się sprawdziły.

Raz ugotowałam brokuł, szpinak i kurczaka i jogurt naturalny na koniec dodalam, zblendowalam i ze swiderkami wcinała.
Pomidorowy sos robię z jednego pomidora, pół cebulki, czosnek i starta marchewka (jest trochę słodki dzięki temu) i też blenduje i cyk z makaronem i jest mniam.
Wczoraj zrobiłam pulpeciki z indyka z marchewką, cebulką, pietruszka i koperkiem i ryżem to wypluwała ☹️.
Ciężko dogodzić 😁
 
@Darapuszin Roma to na prawdę silna dziewczynka💪
U nas to samo co u @middayjoy, dzisiaj Jasiu zaczął więcej pełzać ale niestety zauważyłam, że robi to jedną stroną. Dopiero przy końcu jak już chcę chwycić daną rzecz to wyciąga drugą rękę. Wygląda na to, że bez fizjo się nie obędzie.
 
Dziewczyny, piszcie codzien co robicie na obiad to sie zainspiruje :) niedawno @cookie pisala o kremie z kalarepy i tez zrobilam- pycha. A nigdy nie pomyslalabym o zupie z tego warzywa. 🙂
U nas dziś na obiad dla małego była zblendowana cielęcinka z dynią batatem i kaszą manną w ramach zapychacza ;)
A my zjedlismy krem z dyni ;)
 
reklama
@Darapuszin Roma to na prawdę silna dziewczynka[emoji123]
U nas to samo co u @middayjoy, dzisiaj Jasiu zaczął więcej pełzać ale niestety zauważyłam, że robi to jedną stroną. Dopiero przy końcu jak już chcę chwycić daną rzecz to wyciąga drugą rękę. Wygląda na to, że bez fizjo się nie obędzie.
U nas tez pelza jedna strona... ciagnie zawsze jedną ręką... mamy w srode fizjo to zapytam o to. Juz ostatnio dala nam cwiczenia na czworaki ale cos nie moze wystartowac z tym
 
Do góry