reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

Ja od razu po wyjściu ze szpitala w lutym zapisywałam to Nela była 223, teraz jest 74 (w tygodniu była 69, 71,72 i w piątek 74). Zaciekawiło mnie to czemu nagle nie spada w tej kolejce tylko ta kolejka zaczęła się wydłużać.
 
reklama
Ja od razu po wyjściu ze szpitala w lutym zapisywałam to Nela była 223, teraz jest 74 (w tygodniu była 69, 71,72 i w piątek 74). Zaciekawiło mnie to czemu nagle nie spada w tej kolejce tylko ta kolejka zaczęła się wydłużać.
Hmm dziwne. Podobni rodziny z kartą dużej rodziny i jeszcze jakieś maja pierwszeństwo. Może dlatego?
 
Ja od razu po wyjściu ze szpitala w lutym zapisywałam to Nela była 223, teraz jest 74 (w tygodniu była 69, 71,72 i w piątek 74). Zaciekawiło mnie to czemu nagle nie spada w tej kolejce tylko ta kolejka zaczęła się wydłużać.
U nas są rózne kryteria za ktore mozna dostac punkty. Wiec moze byc ze ktos sie zapisal ostatnio kto spelnia wiecej kryteriow niz Wy 🤔
 
U nas są rózne kryteria za ktore mozna dostac punkty. Wiec moze byc ze ktos sie zapisal ostatnio kto spelnia wiecej kryteriow niz Wy 🤔
W warszawie np oprocz odprowadzania podatkow, posiadania pracy itp np jeszcze rodzenstwo- w zaleznosci od wieku rodzenstwa sa punkty i np dla rodzin z 3ka dzieci itp. Powinno byc w kryteriach rekrutacji u Was wymienione
 
Kurde ale kolejność zgłoszeń też powinna mieć znaczenie, bo załóżmy że zapisują się od teraz same rodziny z kartą dużej rodziny i my się nigdy nie dostajemy. Wyjaśnię i dam Wam znać 🙂
 
Kurde ale kolejność zgłoszeń też powinna mieć znaczenie, bo załóżmy że zapisują się od teraz same rodziny z kartą dużej rodziny i my się nigdy nie dostajemy. Wyjaśnię i dam Wam znać 🙂
No tak jest u nas. Jak zapisywalam starsza corke to najpierw sie zblizalismy a potem spadalismy 😉 bo są dodatkowe punkty jak dziecko ma rodzenstwo a my wtedy nie mielismy wiec u nas byla tylko tak wlasciwie podstawa punktowa 🙄 wtedy to mielismy mielsce ok 600 potem spadlo do 200 a potem znow spadalismy 🙄 kolejnosc zgloszen miala znaczenie przy dzieciach o tylu samych punktach.
 
Podziwiam Was z tym żłobkiem. Nie wyobrażam sobie zbierać się z małą po 6 z domu by zdążyć do pracy. Co innego starsze już do przedszkola, choć wtedy też szkoda jak trzeba budzić.
 
reklama
Ja idę na wychowawczy a mala bedzie się adaptować na kilka h tylko. Pewnie na początku na moment, pozniej 2-3 godziny. Ja z kolei mam opory zeby zostawić jakiejś obcej kobiecie. No chyba ze jakas znana i polecana ale nie mam namiarów. Jedyne czego się boję w żłobku to infekcje :(((( teraz ma przyjechać do mnie koleżanka z synem o 4 mce starszym i chodzi do żłobka. Mam nadziwje ze nic nam nie przywiozą..
 
Do góry