reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe 2020

U nas płaczu może w ciągu dnia niewiele, ale bardziej nafochana była 🥴 i niezdecydowana. Teraz czekam na dwie 2.
Od zębów bardziej martwi mnie jej wagą. Apetyt ma, chętnie wszystko je i próbuje nowości a waga od 2 mies. stoi w miejscu. Przez 1,5 mies. przybrała 100g i waży teraz 8250g. Nie wiem czy to przez rozwój ruchowy czy jednak coś jest nie tak. Muszę chyba zebrać się i zrobić jej badania.
Mój też długo nie tył. Dopiero ostatnio poprawa. To było w momencie jak więcej się ruszył.
A ja bez 8mki. Jest ok. Tylko kark sztywny i głowa boli. Ale biorę antybiotyk. Ważne że dzieci nie chorują. Już... Jeszcze. . Ech... A może żelaza? Chętnie je buraki? Mój zajada się świątecznie. I schab ze śliwką. Razem ze mną. A tu buszuje pod choinką. To że jest żyje rośnie... To mój najpiękniejszy prezent od Boga na te Święta.
 

Załączniki

  • IMG_20201229_190618.jpg
    IMG_20201229_190618.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 81
reklama
Mój też długo nie tył. Dopiero ostatnio poprawa. To było w momencie jak więcej się ruszył.
A ja bez 8mki. Jest ok. Tylko kark sztywny i głowa boli. Ale biorę antybiotyk. Ważne że dzieci nie chorują. Już... Jeszcze. . Ech... A może żelaza? Chętnie je buraki? Mój zajada się świątecznie. I schab ze śliwką. Razem ze mną. A tu buszuje pod choinką. To że jest żyje rośnie... To mój najpiękniejszy prezent od Boga na te Święta.
Super mały bąbelek😍
 
Tez o tym myslalam bo w sumie juz troche się znamy :D ja kupilam dzisiaj pierwsze butki małej! Firma Mazurek, kuzwa drogie to jak dla starego... w krk jest sklep gdzie Pani dobiera i mierzy dokladnie stopki bo okazuje się ze na wiele rzeczy trzeba zwracać uwagę jak np podbicie stopy. Mala jak przycementowana po zalozeniu. Nie chciała chodzic :( moze sie rozkreci. Po domu jej kupilam ekotuptusie
 
Też jestem za forum prywatnym. Mineło prawie 11 mcy od narodzin więc chyba kto miał dołączyc to juz dołączył. Umie któraś z Was to ogarnąć? 🤔
 
reklama
@alible rozkręciła się z chodzeniem w nich?

Dla mnie może być i tu i fb ale ze względu na Ale co nie ma fejsa to może lepiej tutaj! Nie mam pojęcia jak to się robi :D
Tupta jak szalona, ale ostatecznie kupiliśmy w h&m takie jak w załączniku. Każde, które przymierzaliśmy to byly albo za luźne tu u góry na przegubie, albo jej się nogi plątały. W tych śmiga ładnie (ps. Wiem że to chłopięcy model 😁).
 

Załączniki

  • received_826584811524006.jpeg
    received_826584811524006.jpeg
    298,8 KB · Wyświetleń: 51
Do góry