reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe Aniołki 2011 (*)

agapa

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Czerwiec 2009
Postów
2 948
Miasto
okolice Warszawy
Założyłam ten wątek dla wszystkich mamuś, które straciły swoje maleństwa, a były lutówkami 2011. Chcę, aby miały taki wątek dla siebie, na którym mogłyby ze sobą porozmawiać i podzielić się swoimi przeżyciami. One najlepiej się wzajemnie zrozumieją. Na forum chyba jest gdzieś taki podobny wątek, ale te dziewczyny będą dla nas zawsze lutówkami 2011 dlatego chciałam aby powstał na lutówkach 2011.
Niestety ten luty jest naprawdę jakiś ferelny, ale tu możecie "płakać" do woli , tu będziecie zrozumiane.
Przytulam was wszystkie (*)
 
reklama
Dziewczynki zajrzyjcie tez na wątek "ciąża po poronieniu". Naprawdę pomaga on znacząco w przejsciu przez ten okropny czas... Dziewczynki, ktore stracily wczesniej swoje malenstwa na pewno wiedzą o czym mowie :)
 
Wiem właśnie że jest taki wątek ale tam są wszystkie mamy, a tu są mamy lutowe z którymi już się jakoś zżyłyśmy.

Ale jeśli ten wątek jest niepotrzebny to nie pogniewam się jak go ktoś usunie.
 
Do góry