reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LUTOWE DZIECIACZKI :))) i gratulacje dla mamuś!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ogromniaste gratulacje dla Kasiad i jej córeczki!!!
A jeszcze wczoraj narzekała na twardą szyjkę :tak::tak: A ja jeszcze mężowi ok pólnocy mówiłam,ze aż dziwnie,ze zadna jeszcze z początkowych lutówek nie urodziła...A tu tak niespodzianka...Ale fajnie!!!:-D:laugh2:

Ja myślę,ze wątek może zostać jeden, tylko niech jedna zajmuje się edycją listy mamuś i dzieciaczków w pierwszym poście....a gratulacje będą dochodzić w kolejnych postach...
A ze zdjęciami możemy zrobić sobie oddzielny watek, np.tytuł: zdjęcia maluszków lutowych (też w pierwszym poście lista pokolei) i juz bez gratulacji...i tam tez będziemy mogły pózniej wklejać nasze słoneczka jak już będą rosły i zmieniały sie :tak:
Ale to tylko propozycja, może ktos ma inny pomysł....
 
reklama
Mnie sie bardzo podoba pomysł z listą.Od razu byłoby widoczne czy sprawdziły sie nasze terminy, albo na kogo jeszcze czekamy.A w gratulacjach mogłybysmy sie rozpisywac do woli:-)

madzix ale z którą listą, bo zgłupiałam :confused: :-D
Z tą z "lista lutóweczek" którą prowadzi madzia24 - żeby do niej dopisywać wiadomości o narodzinach?
Czy z nową listą której jeszcze nie ma, ale mogłaby być całkiem odrębnie od gratulacji?
Czy z tą którą ja otworzyłam na wzór styczniówek w pierwszym poście w tym wątku? :-D
 
Ech... trzeba to było wcześniej obgadać i ustalić :-p
Ja zrobiłam właśnie tak jak mysia23 napisała :tak:

Jeśli uważacie, że inne rozwiązanie będzie lepsze, to zróbcie pliz drugą listę... albo niech madzia24 dopisze Kasied do swojej listy,
to ja wtedy wykasuję z tej to co napisałam w pierwszym poście :happy:
 
ta co juz stwozyłas zostawmy do gratulacji a nowa nie ta co prowadzi madza tylko nowa dla samych dzidziów
byłoby tak np
1. lista lutóweczek
2 lista dzieciaczkow lutowych
3 . gratulacje dla mamus lutowych
i to przykleic na poczatku ajak komus sie pomyli i cos napisze gdzie indziej to przeciez nic sie mnie stanie
 
tak jak mysia pisze tez jast oki tylko jak nam znikniesz JOASIEK to cie udusimy:-D:-D:-D:-D(to jest zart)
 
No to rób agusia9915 :tak:
i napisz do którejś moderatorki (ja napisałam do Elżbietki) jak to ma wyglądać... co przyklejone a co nie.
Mnie się wydawało, że jeden wątek zamiast dwóch będzie lepszy, ale nie upieram się :cool2:
 
ta co juz stwozyłas zostawmy do gratulacji a nowa nie ta co prowadzi madza tylko nowa dla samych dzidziów
byłoby tak np
1. lista lutóweczek
2 lista dzieciaczkow lutowych
3 . gratulacje dla mamus lutowych
i to przykleic na poczatku ajak komus sie pomyli i cos napisze gdzie indziej to przeciez nic sie mnie stanie
ja jestem za osobna lista dzieciaczkow lutowych :tak: :tak: :tak:
 
Joasiek -teraz to ja juz nie sama nie bardzo wiem czego chce. Podoba mi sie to, co zaproponowała mysia23.
 
Kasiu kochana gratuluje coreczki!!

Tez poplakalam sie ze wzruszenia. w koncu ty masz termin pozniej niz ja i Patri i jeszcze ktoras z dziewczyn to moze nasza kolej bedzie teraz:confused: bardzo bym chciala


ja mysle ze nalezy narazie zostawic tak jak jest:tak: bo to wlasnie bedzie jedna lista w poscie ktory napisala Joasiek a grtulacje to niech sobie beda na dalszych stonach. co to szkodzi. a tak bedzoemy miec "tysiac" watkow o tym samym:nerd:
 
reklama
Chyba potrzebny jest jeszcze jeden osobny wątek, w którym ustalimy na jakie rozwiązanie się decydujemy heheheh... bo za chwilę zajmie nam to więcej miejsca niż same gratulacje :-D :-D :-D
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry