reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LUTOWE DZIECIACZKI :))) i gratulacje dla mamuś!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Hej, Joasiek! Wklejam dopiero co urodzonego Stasia. Miał 4070g i 58,5cm. poród oczywiście naturalny!!
 
reklama
madzia24 ale fajnie! Nie wiem jak u Ciebie, ale jak ja rodziłam, to Staś był najdłuższy i prawie najcięższy:-D
 
Tak przejrzałam listę naszych dzieciaczków i zauważyłam,że wyrównało sie znacznie pomiędzy ilością chłopców i dziewczynek...:-):-) a luty taki był na początku bogaty w dziewczynki..:tak::tak:
 
Lil,zdjecie Martynki sie nie otwiera.
 
Coś się pokićkało, próbowałam od nowa zdjęcie wstawić ale nie dało się, bo znowu wypisuje mi że za długi ten post już jest :wściekła/y::no: Chyba będę go musiała jakoś na 2 części podzielić, czy co?
 
Cześć, chciałabym się przyłączyć z lutową 'Walentynką'

normal_DSC06159.JPG


i jej siostrzyczką Juleczką

normal_mURI_temp_b152bbbf.jpg
 
Witaj, aneczka! Śliczne masz córcie :-)
 
reklama
Hej Aneczko :) Czy Ty ze swoimi dwiema dziewczynkami mieszkasz w Cork? Jeżeli tak to widzę, że coraz więcej mam z Irlandii na forum... tylko się cieszyć.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry