reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LUTOWE DZIECIACZKI :))) i gratulacje dla mamuś!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Witaj aneczka81!! Fajnie,ze jest jeszcze lutowe dziecię, które urodziło się tego samego dnia co mój synek:tak::-)
 
witam 'równodniowca' (no bo przecież powiedzieć 'równolatka' to za mało),
przyznam się, że nie obchodziłam nigdy walentynek, nigdy nie był to dla mnie nadzwyczajny dzień tylko taki zwykły... a teraz do końca życia będzie najwspanialszym dniem:) którego nie zapomnę nigdy:)))))
 
Jak tak sobie ladnie piszecie to ja tez sie dolacze.
Alex Kacper Smyla
3120 gm
51 cm dlugi
33 cm obwod glowki
Apgar score : 1m - 9
5m - 10

To chba na tyle.
Pozdrowionka dla slicznych maluszkow oczywiscie tez!!!!!!!!!!!!!
 
Duży. Wszyscy byli w szoq, nawet mój gin, bo mówił mi, że przy mojej budowie to tak ok 3 kg będzie miał dzidziuś, a tu taka niespodzianka. No i niestety poród zakończył się cc.
 
reklama
A to kolejny "lutowy dzieciaczek" :-)
Alex urodził sie 7-go lutego w Dublinie. Miał 50 cm i 3,16 kg, a więc nie należał do olbrzymów:-D Poród odbył się przez cesarskie cięcie, gdyż malutki zastrajkował w brzuszku i nie chciał się obrócić główką do dołu:sorry2: Otrzymał 9 pkt Apgar. Swoim pojawieniem się na świat spowodował, że dołączyłam do grona najszczęśliwszych na świecie mamusiek:-), które bardzo serdecznie pozdrawiam.
A to moja pociecha niedługo po wyjściu ze szpitala:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry