reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LUTOWE DZIECIACZKI :))) i gratulacje dla mamuś!

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
o kurcze wielgachne gratulacje kasiad i duzo zdrowka dla pierwszej lutowej dziewczynki:tak: :-)
 
Aż się popłakałam ze wzruszenia!!!!
Super!!!Wielkie gratulacje Kasiad !!!:-D

To teraz się posypiemy....:-) :-) :-)
 
gratulacje kasiad takiej pannicy
no to nadobre sie zaczeło godzina zero wybiła

a ja gdzies o 13 chciałam napisac do niej czy jast tak zajeta domem ze milczy czy porodem ale bym trafiła hehehehehe:-D:-D:-D
 
Dziewczyny jeśli któraś z Was wie jak zrobić żeby ten wątek był jako Przyklejony na samej górze, to dajcie znać pliiiiz, bo ja nie mam pojęcia :dry:
 
moze napisac do moderatorek posta o to


normalnie z wrazenia skórcza dostałam i mnie trzyma ale beka
 
tak sobie przypomniałam ze to wlasnie KASIA nazekała na ta swoja betonowa szyjke po konizacji a tu prosze !
no to która teraz do kolejki staje ?
teraz czas na jakiegos chłopca moze?
 
reklama
dziewczyny tak was podgladam i patrze czy sie rozdwajacie,i w szoku jestem ze juz jedno dziecie lutowe jest.
Mam dla was propozycje abyscie zrobiły sobie ten watek juz na gratulacje a na rozdwojone lutowki z dziecmi osobny i podlaczony na samej goze.
Bo ten w nadmiarze pisania wam zniknie.
Gratulacje dla pierwszej lutowej mamusi i je jdzidzusia
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry