reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Dziewczyny [emoji3590]
Tym które jutro z rana testują życzę [emoji3498]
a tym, które są w okolicy owulacji życzę upojnej walentynkowej nocy i owocnych starań [emoji48] bo pewnie większość z was dziś będzie miało walentynkowy wieczór [emoji1635]

Ja planuję walentynkowy wieczór, chociaż już po owu. 😀 Może mi nastrój się poprawi i @ będzie potem łaskawsza, bo już mi się skurcze uaktywniły. Jutro będę dzieciom i mężowi robić brownie z serduszkami. Niech mają coś od serca. 🥰
 
reklama
U mnie 2 dni temu test pozytywny, dziś negatywny a okresu nadal brak. Takich cyrków jeszcze nie miałam. Jeśli okres do wtorku nie przyjdzie kupię test innej firmy i zobaczę czy coś pokaże 🤷‍♀️🤷‍♀️.
Za wszystkie dziewczyny testujące i starające się jutro trzymam kciuki😊
Miałam tak na samym początku ostatniej ciąży. Oba testy były 10ki tylko z różnych firm, w sumie przez 3 dni tylko Pink mi coś pokazywał reszta namyslila się dopiero później. Tu mam nawet zdjęcie tylko ja miałam dużo testów (jak zwykle 🙈) i wcześnie zaczęłam robić. Pierwszy bladzioch w 9dpo. Te 2 zdjęcia z 10dpo bete miałam wtedy 16 czy coś koło tego bo zglupialam i polecialam robić.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210214-071342_Gallery.jpg
    Screenshot_20210214-071342_Gallery.jpg
    326,1 KB · Wyświetleń: 141
Ja zatestowalam wczoraj i dziś.
Dzisiaj cos bledsza ta kreska, więc trochę mnie to martwi 😔 tylko, że dzisiaj siuśki byly o wiele bledsze niż wczoraj rano, wczoraj dłużej nie sikalam przed snem niż dziś.
Wczoraj 13dpo dzis 14 dpo.
Niebieski ze wczoraj, zielony z dzisiaj.
 

Załączniki

  • Screenshot_20210213-093517_Gallery.jpg
    Screenshot_20210213-093517_Gallery.jpg
    86,8 KB · Wyświetleń: 130
  • 20210214_075616.jpg
    20210214_075616.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 127
  • 20210214_075641.jpg
    20210214_075641.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 131
Ja zatestowalam wczoraj i dziś.
Dzisiaj cos bledsza ta kreska, więc trochę mnie to martwi [emoji17] tylko, że dzisiaj siuśki byly o wiele bledsze niż wczoraj rano, wczoraj dłużej nie sikalam przed snem niż dziś.
Wczoraj 13dpo dzis 14 dpo.
Niebieski ze wczoraj, zielony z dzisiaj.
To też jest inny test więc się nie sugeruj intensywnością kresek na dwóch różnych testach. Spokojnie idź sobie na bete, później zrób przyrost i zobaczysz, że wszystko będzie dobrze[emoji8]
 
Ja zatestowalam wczoraj i dziś.
Dzisiaj cos bledsza ta kreska, więc trochę mnie to martwi 😔 tylko, że dzisiaj siuśki byly o wiele bledsze niż wczoraj rano, wczoraj dłużej nie sikalam przed snem niż dziś.
Wczoraj 13dpo dzis 14 dpo.
Niebieski ze wczoraj, zielony z dzisiaj.
Ewidentnie 2 różne firmy. Nie ma co na takich porównywać. Jak widzisz powyżej mi na 2ch różnych na 1 jest kreska na drugim nie ma zupełnie. Idź jutro na bete potem w środę jak się martwisz ale na pewno wszystko będzie ok.
 
reklama
Do góry