reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Wrzucać testy! Muszę się zapatrzec 😅. U mnie już czekanie zostało. dziś 2dpo 🙃. Ale obiecałam sobie że jak nie będzie jakichś choćby mini objawów to przed 12dpo nie będę testować. Choć znajac mnie zacznę od 9. To będzie trudna walka. Zobaczymy czy się skuszę czy nie 😂😇
 
Zrobilam czulszy test i na tym niby też cos jest ale dużo słabiej niż wczoraj, na tyle że nawet na zdjęciu już tego nie widac.
Więc może być różnie.

Poczekam do środy i idę na bete, wkurzyły mnie te testy troche ;)
 
U mnie dzisiaj piękna niespodzianka! Tłuste dwie kreseczki 🥰
Trzymam kciuki za Was dziewczyny ;)
8A25A9E2-BEBD-44CF-A1E9-294991144BF1.jpeg
 
Hej witam sie z Wami [emoji847]
U mnie taka kreseczka byla 11 lutego, 12 lutego bylam na Beta Hcg i wynik 48,3 [emoji847] także dołączam do Was [emoji3590] do lekarza jeszcze sie nie zapisalam, świeża sprawa :) dzis dopiero mam termin spodziewanej miesiaczki a czulam ze fasolka jest juz jakis tydzień temu [emoji3]
IMG_20210211_095313.jpeg
 
reklama
Do góry