reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Kochana trzymam za Ciebie mocno kciuki! ❤️ Z drugiej strony niestety te testy są do kitu. Ja również w poprzednim cyklu byłam pewna, ze się udało. Dokładnie test z tej firmy pokazał delikatna druga kreskę, niestety była to kreska fabryczna :(
Wiem właśnie dlatego poszłam od razu na betę, szczególnie że znowu mam jakieś dziwne plemienia. Do 16tej się wszystko wyjaśni.
 
reklama
Kochana trzymam za Ciebie mocno kciuki! ❤️ Z drugiej strony niestety te testy są do kitu. Ja również w poprzednim cyklu byłam pewna, ze się udało. Dokładnie test z tej firmy pokazał delikatna druga kreskę, niestety była to kreska fabryczna :(
Kreski fabryczne są chyba szarawe co ? Bo moja jest bladoróżowa w poprzednim cyklu trafiłam na taka fabryczna i była szarawa inna od tej, nie napalam się ale mam nadzieje ze się udało
 
Hej dziewczyny! Czytałam Was w miarę na bieżąco. Gratuluje wszystkim ⏸!
Za marcowe laseczki trzymam mocno kciuki i wysyłam Wam ciążową energię 🤰🏻😍
U mnie dzisiaj 5t 2d i beta 15 856 ❤️ Na usg idę 9.03, z małą nadzieją, ze zobaczę dwa dzidziutki. Trochę z mężem zaczęły nam się marzyć bliźniaki 🙈 Oczywiście jak bardzie jedno będę równie szczęśliwa ❤
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)
Hehe to trzymam kciuki. Koleżankę z blizniakami w 5tym miesiącu miała taki brzuch jak ja w 9tym 😂. Dzieciaczki mają już 3 lata prawie, super się razem bawią, aż jej czasem zazdroszczę. Też bym się nie obraziła na 2 maluszki, ale żeby chociaż 1 był to będę mega szczęśliwa.
 
Wiem właśnie dlatego poszłam od razu na betę, szczególnie że znowu mam jakieś dziwne plemienia. Do 16tej się wszystko wyjaśni.
To czekam razem z Tobą
Kreski fabryczne są chyba szarawe co ? Bo moja jest bladoróżowa w poprzednim cyklu trafiłam na taka fabryczna i była szarawa inna od tej, nie napalam się ale mam nadzieje ze się udało
Ja miałam różowa, taka delikatna. No z doświadczenia mogę powiedzieć, że taka sama jak przy wczesnej ciąży. Ale mówię tu tylko o testach Facelle.
 
Kreski fabryczne są chyba szarawe co ? Bo moja jest bladoróżowa w poprzednim cyklu trafiłam na taka fabryczna i była szarawa inna od tej, nie napalam się ale mam nadzieje ze się udało
Najlepiej albo zrobić bete albo jutro powtórzyć. Moja też niby jest różowa ale z takimi cieniami trzeba uważać, bo niestety często nie są tym czego szukamy.
 
Hehe to trzymam kciuki. Koleżankę z blizniakami w 5tym miesiącu miała taki brzuch jak ja w 9tym 😂. Dzieciaczki mają już 3 lata prawie, super się razem bawią, aż jej czasem zazdroszczę. Też bym się nie obraziła na 2 maluszki, ale żeby chociaż 1 był to będę mega szczęśliwa.
No jak będą bliźniaki to brzuch pewnie będzie ogromny 🙈 ja już mam jedna dzidzie i mięśnie brzucha są już „rozciągnięte” wiec pewnie byłabym wielorybem już w 5 miesiącu, no ale za tyle miłości to mogę być i dwoma 🥰
 
reklama
Do góry