reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
U mnie test owu pokazał owulacje na 14 lutego wiec jeśli miałoby coś być to chyba byłoby widać na badaniu z krwi 26 lutego no chyba ze jakoś mocno się to przesunęło, nie wiem nie byłam tak naprawdę na monitoringu 🤷🏼‍♀️
 
U mnie test owu pokazał owulacje na 14 lutego wiec jeśli miałoby coś być to chyba byłoby widać na badaniu z krwi 26 lutego no chyba ze jakoś mocno się to przesunęło, nie wiem nie byłam tak naprawdę na monitoringu 🤷🏼‍♀️
To mi paskowe na 13go pokazały owu. Pewnie lada moment przyjdzie. Choć nie chcąc dawać zludnych nadziei ale przy 1szej ciąży, cykle co 28dni w dniu @ test negatywny i dostałam okres trzydniowy. Jak sie potem okazało to było krwawienie implantacyjne i to równo w dniu okresu więc mnie już nic nie zdziwi.
 
Noo powiem Ci że ja tyle historii słyszałam że nie doszukuje się logiki w naturze 🤣🤣 wszystko możliwe ! No ale nie łudzę się zbytnio jak @ nie przyjdzie do czwartku to wtedy zrobię test - wcześniej nie będę robiła. Ale mam pokręcone objawy w tym cyklu wiec jeśli to objawy przedokresowe to najdziwniejsze w życiu 🤣
 
Do góry