reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Mam nadzieję :)
A jak nie wyjdzie teraz, to też mam motywację, bo od grudnia biorę leki na obnizenie TSH (miałam 3,8, będę robić badania jakoś na początku lutego, czy coś spadło). Mój też bierze na obniżenie. Dodatkowo niedługo czeka nas badania nasienia. Więc mam poczucie, że coś robimy w tym kierunku, żeby się udało :)
Grunt to chcieć właśnie się leczyć 😉 niektórzy mają z tym problem, ale myślę że jak bierzesz na tsh juz miesiąc to coś na pewno juz spadło 😉
 
reklama
Ja co prawda testuję 31.01 a że cykle mam 32 dniowe to na luty jak coś to się nie załapie z testowaniem 😂
Póki nie będzie małpy zawsze jest szansa i zawsze mogła ci się owulacja spóźnić, czekam na II kreseczki zawsze to będzie motywacja 😉 wpisać cie na 01.01?
 
Jeskuuu przed chwilą założony temat a tu już ma kilka stron. Widać jak dużo osób na niego czeka. @Lily2389 piękny tytuł. Ja testuje 12-ego lutego proszę o wpisanie. Choć nie wiem co z tego wyjdzie, mąż ma wielokrotnie przekroczoną lepkość, agregację i czas upłynniania nasienia. Do tego testosteron poniżej normy 😔 oczywiście bierzemy się do roboty, ale nie szykuje się na luty, a szkoda bo miałam z wami rozbijać bank 😘
 
reklama
Do góry