reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Dołączam do was! Ale na razie jeszcze nie wiem kiedy testuję, bo na razie czekam na @ po poronieniu. Mam nadzieję, że w ogóle nie przyjdzie ale raczej nastawiam się na testowanko w lutym dopiero 😋💪
 
reklama
Który to Wasz cykl starań kobietki? Przeraża mnie ogólnie ilość kobiet, które są po stracie. Nigdy nie zagłębiałam się w to, ale od czasu jak zaczęliśmy starania to jest nas naprawdę bardzo dużo par które mają aniołki.
 
Który to Wasz cykl starań kobietki? Przeraża mnie ogólnie ilość kobiet, które są po stracie. Nigdy nie zagłębiałam się w to, ale od czasu jak zaczęliśmy starania to jest nas naprawdę bardzo dużo par które mają aniołki.
Dokładnie, też mnie to przeraża...
U nas to gdzieś 6 cykl, jeśli dostanę okres w terminie (początek lutego) to zaczynam 7cs.
Jedyne co mogłabym powiedzieć, to ze chyba miałąm biochemię - bardzo słaba kreska na teście, następnego dnia jeszcze słabsza, a okres w terminie. Więc w sumie nie wiem, i już nigdy się nie dowiem.
 
Który to Wasz cykl starań kobietki? Przeraża mnie ogólnie ilość kobiet, które są po stracie. Nigdy nie zagłębiałam się w to, ale od czasu jak zaczęliśmy starania to jest nas naprawdę bardzo dużo par które mają aniołki.
Ja zaczęła od sierpnia ale tak na luzie, we wrześniu zrobiłam wyniki krwi. TSH 2,8 w listopadzie spadło do 1,3. Po @ wybieram się do ginekologa, powiem o staraniach więc mam nadzieję, że może czegoś się dowiem :) ale ja tak narazie bez testów owulacyjnych itp. Na wspomaganie zakupiłam ovarin i olej z wiesiołka. Biorę od zeszłego cyklu. No i mojemu nie mówię kiedy mam dni płodne bo jego poprzednia partnerka straciła ciążę i widziałam na początku, że jak mówiłam, że chyba mam dni płodne to się spinał. Teraz nic nie mówię - działam [emoji4]
 
Ja zaczęła od sierpnia ale tak na luzie, we wrześniu zrobiłam wyniki krwi. TSH 2,8 w listopadzie spadło do 1,3. Po @ wybieram się do ginekologa, powiem o staraniach więc mam nadzieję, że może czegoś się dowiem :) ale ja tak narazie bez testów owulacyjnych itp. Na wspomaganie zakupiłam ovarin i olej z wiesiołka. Biorę od zeszłego cyklu. No i mojemu nie mówię kiedy mam dni płodne bo jego poprzednia partnerka straciła ciążę i widziałam na początku, że jak mówiłam, że chyba mam dni płodne to się spinał. Teraz nic nie mówię - działam [emoji4]
Też staram się nie mówić o płodnych, żeby nie było spiny, ale czasem sam pyta :D
 
Mój tez 6cs, od sierpnia 4 cykle na luzie, 5 monitoring i badania- cykl bezowulacyjny, 6cs na początku monitoringi które zwiastowały następny cykl bezoowulacyjny, wrzucislismy po 15 dc na luz a tu po terminie spodziewanej malpy niespodzianka i mimo ze dzis 45 dc a ja jestem może parę dni po owulacji, ale się cieszę 😍
 
reklama
Mój tez 6cs, od sierpnia 4 cykle na luzie, 5 monitoring i badania- cykl bezowulacyjny, 6cs na początku monitoringi które zwiastowały następny cykl bezoowulacyjny, wrzucislismy po 15 dc na luz a tu po terminie spodziewanej malpy niespodzianka i mimo ze dzis 45 dc a ja jestem może parę dni po owulacji, ale się cieszę 😍
Ja jestem w trakcie 7cs.
 
Do góry