reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Hej dziewczyny :)
Czytam Was od jakiegoś czasu i mam pytanko.
Test owulacyjny pierwszy pozytywny był wczoraj ok godz 16. Dziś też wychodzą pozytywne, boli mnie jajnik.
Owulacja teoretycznie przypada na dzisiejszy dzień czy bardziej jutrzejszy?
Działaj odrazu . Mi w sobotę wieczorem gruba krecha jak nic wczoraj cały dzień jajniki bolały aż na krzyże szło dziś już jaśniejsza kreska 🙃
 
U mnie jak owulacja znowu wystąpi tak wcześnie i tendencja do cykli się utrzyma czyli 26 dni zamiast 31 to będę testowała w tym miesiącu jeszcze 28 lutego :p
 
Hihihi kupowałaś też z testami owu?
Ja na Amazonie zamówiłam sobie zestaw owu z ciążowymi [emoji2960][emoji2960][emoji2960]
Mi zostało 20 testów jeszcze [emoji23]


Znam ten ból [emoji2960]i weź Tu Kobieto teraz walcz z wewnętrzną Ja[emoji1787][emoji14]

Właśnie popełniłam ten błąd i kupiłam parę testów na zapas [emoji24] i tak mnie korci czy testować jeszcze dziś, czy już jutro z samego rana. Sama sobie pod górkę robię [emoji23][emoji85]
 
Dziewczyny, nie wytrzymałam [emoji28]
Rano zrobiłam test pinka kasetowy i wyszła bardzo, bardzo blada kreska, potem z drugiego moczu zrobiłam strumieniowy pinka i tam już wyszły sensowniejsze krechy [emoji2960][emoji2960]

unnamed.jpg


W południe byłam z młodym na spacerze i stwierdziłam, ze pójdę na betę bo i tak mam po drodze [emoji85] i teraz to chyba faktycznie jest coś na rzeczy [emoji28]

Przechwytywanie220.png
 
Super! Gratulacje [emoji7][emoji7][emoji7]
No to ładnie miesiąc zaczęty [emoji3059][emoji3059][emoji3059]
Dziewczyny, nie wytrzymałam [emoji28]
Rano zrobiłam test pinka kasetowy i wyszła bardzo, bardzo blada kreska, potem z drugiego moczu zrobiłam strumieniowy pinka i tam już wyszły sensowniejsze krechy [emoji2960][emoji2960]

unnamed.jpg


W południe byłam z młodym na spacerze i stwierdziłam, ze pójdę na betę bo i tak mam po drodze [emoji85] i teraz to chyba faktycznie jest coś na rzeczy [emoji28]

Przechwytywanie220.png
 
Dziewczyny, nie wytrzymałam [emoji28]
Rano zrobiłam test pinka kasetowy i wyszła bardzo, bardzo blada kreska, potem z drugiego moczu zrobiłam strumieniowy pinka i tam już wyszły sensowniejsze krechy [emoji2960][emoji2960]

unnamed.jpg


W południe byłam z młodym na spacerze i stwierdziłam, ze pójdę na betę bo i tak mam po drodze [emoji85] i teraz to chyba faktycznie jest coś na rzeczy [emoji28]

Przechwytywanie220.png
Ogromne gratulacje! :D

Ja zatestowałam i biel. Poczekam parę dni, jak @ nie będzie, to spróbuję, ale jestem pewna, że zaraz przyjdzie niestety
 
reklama
Dziewczyny, nie wytrzymałam [emoji28]
Rano zrobiłam test pinka kasetowy i wyszła bardzo, bardzo blada kreska, potem z drugiego moczu zrobiłam strumieniowy pinka i tam już wyszły sensowniejsze krechy [emoji2960][emoji2960]

unnamed.jpg


W południe byłam z młodym na spacerze i stwierdziłam, ze pójdę na betę bo i tak mam po drodze [emoji85] i teraz to chyba faktycznie jest coś na rzeczy [emoji28]

Przechwytywanie220.png
A więc lutowe testowanie uważam za otwarte 😍

Ja mam w szufladzie jeden test, czeka na 12 lutego. Kupiony w listopadzie 😔
 
Do góry