reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Ja nie wiem czy ta dzidzia tak działa XD U mnie to po porodzie miesiączki są gorsze niż były :/
A ślub za młodu super sprawa, polecam! Jedyne co to te czasy, które teraz nastały (wiadomo o co chodzi) nie sprzyjają weselnej zabawie. Ale nie wiem czy myślicie o hucznej potańcówce ;)

Nam z mężem się udało wyprzedzić korone, w grudniu 2019 wyszłam za mąż, miałam 22 lata :)
No wlasnie ja rocznikowo mam 20 i nie wiem właśnie w czym mają ci ludzie problem, znamy się 6 lat, tylko fakt on jest ode mnie troszkę starszy ale 5 lat dla mnie jest idealnie ❤
Dziewczyny muszę wam napisać bo zaraz pęknę!! Wiem, jestem posrana ale od kilki dni robię codziennie testy ciążowe. To, nie wariactwo bo kupiłam pakiet 25 także za test wyszły mi grosze. Ale do rzeczy. Zawsze jak robiłam był biały jak śnieg. Nic. Pod każdym kątem nic, choćbym szukała z lupą. Dzisiaj zrobiłam rano znowu 🤦‍♀️ ale tym razem jest bladziutka kreska, ale nie taka spod lupy czy dodatkowo podświetlana. 9-10 powinnam mieć kres. Chciałabym wam pokazać ale niestety nie umiem na telefonie jej uchwycić.


na tym 2 cos widze coś się dzieje, kurcze pięknie by było, jeszcze jak ci temp urosla, trzymam kciuki ❤

Co do ślubu. Ja brałam jak miałam 20lat rocznikowo 21. I wszyscy w koło a napewno wpadkę zaliczyli bo znałam się z mężem dopiero 7 miesięcy [emoji12][emoji1787]po 2 miesiącach znajomości mieliśmy już datę ślubu w kościele i zaklepaną restaurację [emoji16]
I jeszcze na dodatek My się przez internet poznaliśmy [emoji1787] także pomyśl sobie co gadali o Nas[emoji1787][emoji1787][emoji2356]
Jesteśmy już 13lat po ślubie [emoji16][emoji12][emoji12]a te co tak gadały są samotnymi matkami z wpadki albo już rozwódkami[emoji2368]więc reguły nie ma[emoji6][emoji6][emoji6]
Kurcze a my wlasnie coś nie może wpaść, chcieliśmy mieć wesele chociaż na 100 osób 😂
 
reklama
Chociaż na 100osób[emoji854][emoji33]to duże weselicho! My mieliśmy na 56 osób. Dla Mnie to już było dużo. Ale Ja z tych co wolę mniejsze [emoji16]
Mi się na przykład podobał pomysł Mojego męża kuzynki. Wzięli ślub byli rodzice i świadkowie. Potem był obiad w restauracji, później młodzi do jakiegoś klubu poszli i tyle[emoji16]a dodam, że są przy kasie, ale woleli te pieniądze przeznaczyć na coś innego. Ja szczerze też myślałam o takim ślubie ale jestem jedynaczką z upartą mamą [emoji19][emoji849]i tylko słyszałam "ale jak to będzie wyglądać, co ludzie powiedzą [emoji36]"
No wlasnie ja rocznikowo mam 20 i nie wiem właśnie w czym mają ci ludzie problem, znamy się 6 lat, tylko fakt on jest ode mnie troszkę starszy ale 5 lat dla mnie jest idealnie [emoji173]



na tym 2 cos widze coś się dzieje, kurcze pięknie by było, jeszcze jak ci temp urosla, trzymam kciuki [emoji173]


Kurcze a my wlasnie coś nie może wpaść, chcieliśmy mieć wesele chociaż na 100 osób [emoji23]
 
Chociaż na 100osób[emoji854][emoji33]to duże weselicho! My mieliśmy na 56 osób. Dla Mnie to już było dużo. Ale Ja z tych co wolę mniejsze [emoji16]
Mi się na przykład podobał pomysł Mojego męża kuzynki. Wzięli ślub byli rodzice i świadkowie. Potem był obiad w restauracji, później młodzi do jakiegoś klubu poszli i tyle[emoji16]a dodam, że są przy kasie, ale woleli te pieniądze przeznaczyć na coś innego. Ja szczerze też myślałam o takim ślubie ale jestem jedynaczką z upartą mamą [emoji19][emoji849]i tylko słyszałam "ale jak to będzie wyglądać, co ludzie powiedzą [emoji36]"
No tak najważniejsze w życiu to co ludzie powiedzą 😔
 
Niestety taka jest Moja mama. Mimo iż jestem jedynaczką to mam zły kontakt z Moją mamą. Mamy totalnie inne poglądy na życie. Niby Mnie kocha ale na jakiś taki dziwni Swój sposób niezrozumiały dla Mnie[emoji2368]a też jest po przejściach jeżeli chodzi o starania bo sama poroniła dwa razy i 4lata się starali o Mnie.
No tak najważniejsze w życiu to co ludzie powiedzą [emoji17]
 
Ja widzę te Kraśki 😀 rób dalej testy
Ja tez widzę 😊a to jeszcze 5 dni do terminu miesiączki 😆Trzymam kciuki żeby ładnie ciemniala ta kreska. Matko jaram się jakby to moje testy były😂 Ale ja to tak z natury mam 😊U mnie natomiast jakieś skurcze się zaczynaja🥶🥶🥵. Ciekawe czy🙈 nie przyjdzie wcześniej.
 
Ja to z radości do sceptycyzmu 😂 teraz patrzyłam na te testy i po wyschnięciu są bledsze niż wtedy kiedy były jeszcze mokre. Także czas pokaże. Teraz muszę usiąść do pracy żeby zająć się czymś sensownym 😂
To normalne że jeśnieją jak schną. A nie myślałaś o becie? Jeszcze byś zdążyła.
 
@szklana29 gratuluję!!! cichutko trzymam kciuki, jeśli do @ jeszcze 5 dni i jest cień to teraz będzie tylko lepiej ❤️

Ja się z wami witam w 35dc 😒 ostatni tak długi miałam w sierpniu 2020
 
reklama
Hej wszystkim [emoji2956] @szklana29 po cichu gratuluję i trzymam mocno kciuki [emoji110]
Ja wczoraj miałam lekkie załamanie bo teraz mam idealny czas na przytulanki a mój pracuje po 12h plus dojazd i wraca bez siły [emoji2370] i jak tu się starać ehhh
Więc w tym miesiącu liczę na cud [emoji81]
 
Do góry