reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

To mój 6 cykl starań cykle 27-28 dni dzisiaj jest mój 23 dc i nie mogłam się powstrzymać i zrobiłam test niestety negatywny 😐
 
reklama
Termin @11 luty. Wiem że wcześnie ale nie mogłam się powstrzymać i chyba popełniłam błąd bo bardzo się zawiodłam😥 tak bardzo bym chciała już zobaczyć II kreseczki.
 
To myślę że uda Ci się w tym miesiącu 🙂 ja staram się o pierwsze dziecko i dlatego jestem taka niecierpliwa, tym bardziej że w bliskim otoczeniu tyle ciąż
 
To myślę że uda Ci się w tym miesiącu 🙂 ja staram się o pierwsze dziecko i dlatego jestem taka niecierpliwa, tym bardziej że w bliskim otoczeniu tyle ciąż
Oj kochana nie ty jedna, jest nas więcej, my tez o pierwszą dzidzię, który to twoj cykl staran? Który dzień cyklu i ilu dniowe cykle? Tez mysle ze za wcześnie test żeby mógł cokolwiek pokazać skoro do @ jeszcze tyle dni 😉
 
reklama
Oj kochana nie ty jedna, jest nas więcej, my tez o pierwszą dzidzię, który to twoj cykl staran? Który dzień cyklu i ilu dniowe cykle? Tez mysle ze za wcześnie test żeby mógł cokolwiek pokazać skoro do @ jeszcze tyle dni 😉
6 cykl a dzień 23. Cykle mam z reguły 27 dniowe. Mam nadzieję że test okaże się fałszywie negatywny
 
Do góry