reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Też tak miałam decyzję podjęłam bardzo szybko i każdego miesiąca było rozczarowanie i z każdym miesiącem coraz gorzej znoszę niepowodzenie w staraniach 😥
Przykro mi Kochana. Życzę Ci dużo siły.
Ja póki co testów się doczekać nie mogę. A jak wychodzi biel to pod światło patrzę 😂 ale większego smutku nie odczuwam. Tylko nadzieja ze niebawem się uda.
 
reklama
Przykro mi Kochana. Życzę Ci dużo siły.
Ja póki co testów się doczekać nie mogę. A jak wychodzi biel to pod światło patrzę 😂 ale większego smutku nie odczuwam. Tylko nadzieja ze niebawem się uda.
Też odliczam dni do testowania, najgorsze jest to,że trzeba aż tyle czekać po owulacji na testowanie 😃 idzie zwariowac
 
Oj idzie żebyście wiedziały. Ja nawet szukałam testów ciążowych w internecie o czółasci 5 jedn/ml ale takich nie ma. Pytałam w aptece i też nic 😔
U mnie jeszcze 9 dni do testowania. Nie mam zielonego pojęcia jak wytrzymam bez zrobienia testu.. chciałabym,żeby się udało ale bądźmy realistami to 1 cs;)
 
Żyje jeszcze nadzieją że @nie przyjdzie 🙂 macie jakieś objawy? Bo mnie nawet piersi nie bolą tylko od kilku dni łapie mnie przeziębienie i mdli mnie
 
Żyje jeszcze nadzieją że @nie przyjdzie 🙂 macie jakieś objawy? Bo mnie nawet piersi nie bolą tylko od kilku dni łapie mnie przeziębienie i mdli mnie
Objawy,które równie dobrze mogą być na okres, u mnie wg kalendarza owulacja 31.01 ale nie jestem w 100% pewna. Kochalismy się 26.01,28.01 i 31.01. Wtedy miałam dni płodne, co stwierdzam jedynie po wyglądzie śluzu,szyjki,bólu jajników i libido:D (Nie byłam na monitoringu). Jak na razie u mnie szyjka jest wysoko,twarda i zamknięta, mam mleczny śluz, piersi mnie pobolewają , czuje mrowienie,ale to typowo pod @ można też podpiąć:D także czekam,zwłaszcza,że jeszcze 9 dni 🤣
 
reklama
Cześć dziewczyny tydzień temu robiła test na owulację i wyszedł pozytywny. Dzisiaj zrobiłam test ciążowy, bo już nie mogłam wytrzymać i pod światło tylko w telefonie wyszła II kreska. Słabo tutaj widać czy myślicie, dziewczyny że to ciąża?
test.jpg
 
Do góry