reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Najpierw się przywitam, a potem Ci odpowiem 🙂
Cześć. Czytam Was prawie od początku, udzielałam się na staraczkach 2020, potem jakoś byłam zła na cały świat, więc na forum też 😜 Staramy się już chyba 7 czy 8 cykl, narazie bezowocnie. 15 mam termin @, nie wiem czy będę wcześniej testować. Może w Walentynki 🤔 Jeśli nic z tego nie wyjdzie teraz to mamy zalecone badanie nasienia. U mnie wszystkie badania bardzo dobre.
Życzę nam wszystkim powodzenia 🥰

Co do testów i owulacji. Miałam podobną sytuację, że nie mogłam uzyskać peaku. Okazało się, że jest on bardzo krótki, najczęściej w nocy i dlatego go nie chwyciłam. Robiąc kilka testów dziennie, a nawet nocą już go potrafię złapać. Może u Ciebie też był krótki w nocy?
Właśnie w tym cyklu robiłam tylko wieczorem, nie chciałam stać się niewolnikiem testów ;)
Zrobię jeszcze dzisiaj z ciekawości. Temperatura też nie pomaga w określeniu owu, wszystko się jakoś rozjeżdża ..... mam nadzieje, że następny cykl będzie u mnie spokojniejszy i jakoś się to unormuje...
Dzięki za odpowiedź :)
 
Właśnie w tym cyklu robiłam tylko wieczorem, nie chciałam stać się niewolnikiem testów ;)
Zrobię jeszcze dzisiaj z ciekawości. Temperatura też nie pomaga w określeniu owu, wszystko się jakoś rozjeżdża ..... mam nadzieje, że następny cykl będzie u mnie spokojniejszy i jakoś się to unormuje...
Dzięki za odpowiedź :)
Ja teraz jak widzę, że wieczorem kreska jest ciemniejsza, a na drugi dzień nie mam nadal peaku to wiem, że był w nocy. Już się go nie doszukuję tylko wiem, że nie zdążyłam złapać 😂 Miałam u gina owu potwierdzoną właśnie wtedy, kiedy go nie złapałam, a podejrzewałam kiedy był. U niektórych dziewczyn utrzymuje się kilka dni, a u mnie kilka godzin 😁
 
Ja teraz jak widzę, że wieczorem kreska jest ciemniejsza, a na drugi dzień nie mam nadal peaku to wiem, że był w nocy. Już się go nie doszukuję tylko wiem, że nie zdążyłam złapać 😂 Miałam u gina owu potwierdzoną właśnie wtedy, kiedy go nie złapałam, a podejrzewałam kiedy był. U niektórych dziewczyn utrzymuje się kilka dni, a u mnie kilka godzin 😁
w poprzednim cyklu ładnie szło do góry i to mnie trochę zmyliło. W takim razie w kolejnym muszę być bardziej czujna ;)
Dzięki :)
 
Liczyłam, ze tym razem się uda, szczególnie, ze zrobiłam trzy testy na każdym był cień kreski, który widziałam nie tylko ja.. a wcześniej zawsze była idealna biel
 
reklama
Hej dziewczyny!
Mam Wam do opowiedzenia śmieszna historie.
Wczoraj poszłam na progesteron, był mój 22dc. Po weekendzie z mężem, gdzie dużo się kłóciliśmy, mąż rzucił „Zrób sobie betę, bo jesteś wredna”. Oczywiście obraziłam się, ale jak byłam już na miejscu to pomyślałam, co mi szkodzi.

I uwaga beta 16 🥰🥰🥰

Wczoraj był mój 10dpo. Wróciłam do domu, zrobiła test i pojawiły się delikatne dwie kreseczki. Teraz czekam na 14.02, zrobię betę, zobaczę jak przyrost.

Normalnie mój mąż lepszy niż testy ciążowe 🤣
 
Do góry