reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Liczyłam, ze tym razem się uda, szczególnie, ze zrobiłam trzy testy na każdym był cień kreski, który widziałam nie tylko ja.. a wcześniej zawsze była idealna biel
Najwidoczniej to był cień kreski fabrycznej a nie "ciążowej". Jeśli ma być ciąża to będzie kreska, porządna, nie dająca żadnych wątpliwości a nie cień. A ja na Twoich testach nie widziałam nawet cienia mimo, że bardzo starałam się coś dostrzec. Przykro mi, powodzenia w kolejnym cyklu
 
reklama
Hej dziewczyny!
Mam Wam do opowiedzenia śmieszna historie.
Wczoraj poszłam na progesteron, był mój 22dc. Po weekendzie z mężem, gdzie dużo się kłóciliśmy, mąż rzucił „Zrób sobie betę, bo jesteś wredna”. Oczywiście obraziłam się, ale jak byłam już na miejscu to pomyślałam, co mi szkodzi.

I uwaga beta 16 🥰🥰🥰

Wczoraj był mój 10dpo. Wróciłam do domu, zrobiła test i pojawiły się delikatne dwie kreseczki. Teraz czekam na 14.02, zrobię betę, zobaczę jak przyrost.

Normalnie mój mąż lepszy niż testy ciążowe 🤣

Gratuluję. 👍😀 Tylko przyrost najlepiej sprawdzać 48h po pierwszej becie.
 
Test z dzisiaj :)
Miałam jednorazowe plamienie w niedzielę (24dc) i ogólnie czułam się inaczej niż przed okresem. Niby różnice delikatne w samopoczuciu, ale z pewnością inne niż wcześniej. Aż nie mogę się doczekać pierwszej wizyty 🙂 wtedy dopiero będę skakać z radości 😉
 

Załączniki

  • 20210210_203853.jpg
    20210210_203853.jpg
    66,9 KB · Wyświetleń: 136
Test z dzisiaj :)
Miałam jednorazowe plamienie w niedzielę (24dc) i ogólnie czułam się inaczej niż przed okresem. Niby różnice delikatne w samopoczuciu, ale z pewnością inne niż wcześniej. Aż nie mogę się doczekać pierwszej wizyty 🙂 wtedy dopiero będę skakać z radości 😉

Gratulacje 🥰
Który dzień cyklu?
 
reklama
Do góry