reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Ja staram się już 13 cykl, nie od razu Ci się uda, wyłączenie myślenia od tak jest niemożliwe i powoduje, że mózg później uderza z podwójną siłą... Musisz nauczyć się dołączyć tą myśl do życia codziennego i nie dać jej się zdominować 😊
Przypomnij sobie co Ci sprawiało radość przed staraniami, np spacery, książka, gotowanie itp jest wtedy dużo lżej 😘
Chwilę załamania będą co miesiąc, życzę Ci szybkich II kreseczek, tak jak innym dziewczynom 🤞
Bardzo dziękuję za wsparcie <3 Również trzymam kciuki za Ciebie + za resztę dziewczyn oczywiście też.
Zobaczę czy dam radę "żyć z tym", postaram się :)
 
@Lytomka Ja w tym cyklu jak i w cyklu z którego mam synka stosuje/stosowałam Ritex Kinderwunsch gel. Mieszkam a Niemczech ale w Polsce On też jest dostępny z tego co wiem. Według Mnie fajne jest to iż jest on podzielony na 8 tubek
 
Dziewczyny a spotkałyście się kiedyś z sytuacją, żeby pierwszy pozytywny test owulacyjny wyszedł 4 dni przed faktyczną owulacją?
 
Dziewczyny a spotkałyście się kiedyś z sytuacją, żeby pierwszy pozytywny test owulacyjny wyszedł 4 dni przed faktyczną owulacją?

Myślę, że owulacja może się po prostu przesunąć, ale taka sytuacja też się może zdarzyć. Ja też się zdziwiłam, jak ostatnio zaczął mi wychodzić 2,5 - 3 dni przed i spodziewałam się wcześniej owu, a przyszła normalnie w terminie.
 
Hej dziewczyny, witam te które były na wątku styczniowym jak i te nowe.
Witam was po dłuższej nieobecności, nie mogłam być aktywna na styczniowym wątku ponieważ zmarł mi ktoś bliski na covid i totalnie nie wchodziłam na stronę, teraz starałam się uzupełnić styczniową tabelkę mam nadzieje, że dużo nie pominęłam :)
a co do spraw starania.....hmmm w sumie ostatnie tygodnie odpuściłam - wiadomo, jeśli małpa przesunie mi się jak ostatnio i uda się jeszcze coś zdziałać, wpiszcie mi testowanie na 19 luty
 
Hej dziewczyny, witam te które były na wątku styczniowym jak i te nowe.
Witam was po dłuższej nieobecności, nie mogłam być aktywna na styczniowym wątku ponieważ zmarł mi ktoś bliski na covid i totalnie nie wchodziłam na stronę, teraz starałam się uzupełnić styczniową tabelkę mam nadzieje, że dużo nie pominęłam :)
a co do spraw starania.....hmmm w sumie ostatnie tygodnie odpuściłam - wiadomo, jeśli małpa przesunie mi się jak ostatnio i uda się jeszcze coś zdziałać, wpiszcie mi testowanie na 19 luty
Bardzo mi przykro, ciesze się ze z nami jesteś ❤
 
reklama
Do góry