reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Ja tez czekam na @ bardzo mam dziwny cykl, wczoraj rano przy podcieraniu mialam plamienie, pozniej caly dzien nic do tej pory nic nie leci 🤪 ale czuje okresowy brzuch wiec 🦍 nadchodz bo chce zaczac kolejne staranka 😝
Ja tak samo kiedy wiem, że @ ma przyjść to już bym chciała, nie cierpię czekać 😂 Teoretycznie owu powinna być w okolicach walentynek, ale teraz to już pewnie pod koniec lutego będzie 🙄
 
reklama
No najgorzej powinno byc tak ze jak ma byc okres to sie zaczyna i leci a nie ze trzeba czekac bo bedzie sie laskawie rozkrecac 😝
a który masz dzień cyklu przy jak długich? 🥰 U mnie czasami zdarzały się takie 30+ dni, ostatnie dwa cykle były po 33, a teraz już leci 37 dzień i temperatura niby niska, ale coś się nie chce zacząć 😕
 
a który masz dzień cyklu przy jak długich? 🥰 U mnie czasami zdarzały się takie 30+ dni, ostatnie dwa cykle były po 33, a teraz już leci 37 dzień i temperatura niby niska, ale coś się nie chce zacząć 😕
U mnie niestety ostatnie cykle rozne, pol roku mialam po 31 dni, przed ostatni cykl 36 dni a ostatni 26 😅 tydzien temu w sobote robilam test owu i wyszedl pozytywny wiec myslalam ze dopiero owulacja bedzie ale wczoraj to plamienie mnie zmylilo 😭 dzisiaj mam 28 dc
 
a który masz dzień cyklu przy jak długich? 🥰 U mnie czasami zdarzały się takie 30+ dni, ostatnie dwa cykle były po 33, a teraz już leci 37 dzień i temperatura niby niska, ale coś się nie chce zacząć 😕
Kurcze to nie dobrze, dziewczyny tutuaj kiedys pisaly ze przytulanki sa dobre na wywolanie 🦍 moze warto sprobowac :D
 
Kurcze to nie dobrze, dziewczyny tutuaj kiedys pisaly ze przytulanki sa dobre na wywolanie 🦍 moze warto sprobowac :D
Najgorsze właśnie w takich nieregularnych cyklach jest to że nie wiemy kiedy będzie owu, kiedy faktyczna data @ i w ogóle, skomplikowane to wszystko 😂
Niestety nie mam przy sobie teraz mojego partnera, a parę razy już przytulanki u mnie zadziałały i bardzo żałuję, że teraz nie jesteśmy razem. Próbowałam wczoraj długą, ciepłą kąpielą i nic 😅
 
Dziewczyny sprowadźcie mnie na ziemię, jutro mam 11 dpo, a ja od 3 dni o niczym innym nie myślę tylko o testowaniu, nawet mi się to śni, a chciałam dopiero w środę testować. Jak żyć, jak 😭 ale i tak jestem z siebie dumna, bo rano tylko trzymam testy w rękach i je chowam z powrotem :D
 
Dziewczyny sprowadźcie mnie na ziemię, jutro mam 11 dpo, a ja od 3 dni o niczym innym nie myślę tylko o testowaniu, nawet mi się to śni, a chciałam dopiero w środę testować. Jak żyć, jak 😭 ale i tak jestem z siebie dumna, bo rano tylko trzymam testy w rękach i je chowam z powrotem :D
Oj mam podobnie 7dpo i już mi chodzi po głowie czy jutro nie testować chociaż wiem,ze sensu to nie ma..
 
Dziewczyny sprowadźcie mnie na ziemię, jutro mam 11 dpo, a ja od 3 dni o niczym innym nie myślę tylko o testowaniu, nawet mi się to śni, a chciałam dopiero w środę testować. Jak żyć, jak 😭 ale i tak jestem z siebie dumna, bo rano tylko trzymam testy w rękach i je chowam z powrotem :D

Oj mam podobnie 7dpo i już mi chodzi po głowie czy jutro nie testować chociaż wiem,ze sensu to nie ma..
Musicie być silne💪 nie ma sensu robić wcześniej test niż 12 dpo, a w ogóle najlepiej 14 dpo, bo przecież bez monitoringu nie jesteście pewne kiedy dokładnie była owu, szkoda pieniędzy i swoich nerwów, które mają wpływ na ewentualne zagnieżdżenie 🤗
 
reklama
Musicie być silne💪 nie ma sensu robić wcześniej test niż 12 dpo, a w ogóle najlepiej 14 dpo, bo przecież bez monitoringu nie jesteście pewne kiedy dokładnie była owu, szkoda pieniędzy i swoich nerwów, które mają wpływ na ewentualne zagnieżdżenie 🤗

Zwłaszcza, że na tym etapie nawet, gdyby się udało jest duże prawdopodobieństwo, że i tak test wyjdzie negatywny, więc tylko będzie dodatkowe, niepotrzebne rozczarowanie. 😀
 
Do góry