reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Dzień dobry ☺️ kto dzisiaj testuje? U kogo ujrzymy II kreski? Ja dzisiaj mam wizytę u mojej ginekolog i zobaczymy co tam się dzieje u mnie. Dzisiaj 18 dzień po odstawieniu dupka i @ brak. Oby nic poważnego. Jestem zła bo cykl poszedł się j****. Ale to nic. Miłego dnia!!
 
reklama
Dzień dobry, Lubelszczyzna zasypana. Centrum Lublina ulice białe. @Nel30 ja już w sobotę robiłam faworki 😀 u mnie chyba porażka mam dziś 25 DC (10dpo) cykle 27-29 dni i zaczęłam plamić tzn chyba bo na razie rano jasno różowy śluz ok 6 i do teraz czysto. Ale brzuch czuć 😔
 
Dzień dobry, Lubelszczyzna zasypana. Centrum Lublina ulice białe. @Nel30 ja już w sobotę robiłam faworki 😀 u mnie chyba porażka mam dziś 25 DC (10dpo) cykle 27-29 dni i zaczęłam plamić tzn chyba bo na razie rano jasno różowy śluz ok 6 i do teraz czysto. Ale brzuch czuć 😔
Dzień dobry Pani, Śląsk też zasypany, zamiast pracować to patrzę przez okno na tira jak próbuje cofać, bo nie potrafi pod górkę wjechać :D
A ja podobnie dzisiaj, 26 dc (11dpo) i rano trochę krwi, a teraz spokój. Niestety brzuch czuję jak na 🙈
Nic mi nie zostało tylko czekać na tą wredote :(
 
Dzień dobry Pani, Śląsk też zasypany, zamiast pracować to patrzę przez okno na tira jak próbuje cofać, bo nie potrafi pod górkę wjechać :D
A ja podobnie dzisiaj, 26 dc (11dpo) i rano trochę krwi, a teraz spokój. Niestety brzuch czuję jak na [emoji85]
Nic mi nie zostało tylko czekać na tą wredote :(
U mnie w mieście wszystko stoi. Ulice nieprzejezdne. Tiry stoja i zablokowały wszystko. Pół pracowników od 7 dalej w korkach :D
 
Dzień dobry Pani, Śląsk też zasypany, zamiast pracować to patrzę przez okno na tira jak próbuje cofać, bo nie potrafi pod górkę wjechać :D
A ja podobnie dzisiaj, 26 dc (11dpo) i rano trochę krwi, a teraz spokój. Niestety brzuch czuję jak na 🙈
Nic mi nie zostało tylko czekać na tą wredote :(
U mnie to samo, w sobte rano plamienie i do dzisiaj nic ale brzuch boli i czuje okres, niech on juz nadejdzie 😫
 
reklama
Do góry