reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Dziewczyny a ja dziś z pytaniem do Was. Po jakim czasie zauważyłyście u siebie czy partnera zwiększone libido po macy? Wczoraj zamówiłam i zastanawiam się jakie będą efekty 😀
 
reklama
To i Ja podobnie do Was dziewczyny. Dzisiaj 18dc w zeszły wtorek byłam na monitoringu i był pęcherzyk 25mm to był 12dc. Dzisiaj pojechałam do Mojego gina bo od kilku dni mam bóle i kłucie w jajniku. Bałam się, że jakaś torbiel się rozwija, ale na szczęście nic nie ma. Pęcherzyk ładnie pękł(miałam zastrzyk na pęknięcie bo jestem po stymulacji clo)
I ogólnie gin mówił, że wszystko ładnie wygląda [emoji4]jajniki nie powiększone więc bóle najprawdopodobniej po tabletkach.
 
Dziewczyny a ja dziś z pytaniem do Was. Po jakim czasie zauważyłyście u siebie czy partnera zwiększone libido po macy? Wczoraj zamówiłam i zastanawiam się jakie będą efekty [emoji3]
Mój bierze jakieś witaminy z macą w składzie i juz po kilku dniach był dziwnie napalony [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Mój bierze jakieś witaminy z macą w składzie i juz po kilku dniach był dziwnie napalony [emoji1787][emoji1787][emoji1787]
My od trzech dni bierzemy sproszkowany korzeń, 1 łyżeczka na dobę wysypana do jedzenia ( ja sobie sypie do butelki z jogurtem pitnym) na razie nie stwierdzam jakiś efektów poza totalnym wkurwem na mojego za wszytko. Obawiam się że to PMS.
 
Hej kochane!
Podobno mam dzisiaj owulacje według kalendarzyka i obserwacji. Tak mnie boli jajnik, że aż przeklinam i jak sie tu wziąć za robote jak tak boli 😅
 
reklama
Do góry