reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
To i Ja podobnie do Was dziewczyny. Dzisiaj 18dc w zeszły wtorek byłam na monitoringu i był pęcherzyk 25mm to był 12dc. Dzisiaj pojechałam do Mojego gina bo od kilku dni mam bóle i kłucie w jajniku. Bałam się, że jakaś torbiel się rozwija, ale na szczęście nic nie ma. Pęcherzyk ładnie pękł(miałam zastrzyk na pęknięcie bo jestem po stymulacji clo)
I ogólnie gin mówił, że wszystko ładnie wygląda [emoji4]jajniki nie powiększone więc bóle najprawdopodobniej po tabletkach.
Który cykl juz masz stymulowany?
Ja tez jestem na clo i bemfoli i biore ovitrelle na pęknięcie :) to moj 2 cykl stymulowany 🙈
Dziś 21dc, w pon gine czy pękły wszystkie 🙈
@Lily2389 to i mnie wpisz na 18.02 😛🙈🙊
 
Cześć kobietki, chciałabym się was poradzić. Byłam wczoraj u gina i powiedział, że mam pęcherzyk i w lewym i prawym jajniku różnią się zaledwie 1 mm. To dopiero nasz 2 cykl starań. Nie mam wielkiej wiedzy na te tematy. Nie dopytałam lekarza mój błąd. Czy to oznacza podwójna owulacje i czy w takim przypadku wyszłaby ciaza mnoga? Podpowiedzcie proszę, co myślicie 😉
 
Hej kochane!
Podobno mam dzisiaj owulacje według kalendarzyka i obserwacji. Tak mnie boli jajnik, że aż przeklinam i jak sie tu wziąć za robote jak tak boli 😅
Nie ma że boli 😀 trzeba się poświęcić . Ja też wg aplikacji dziś miałam mieć owulację i też mnie boli , ale byłam na kontroli u gina on przewiduje owulację za ok dwa dni. To będą pracowite dni😍
 
Cześć kobietki, chciałabym się was poradzić. Byłam wczoraj u gina i powiedział, że mam pęcherzyk i w lewym i prawym jajniku różnią się zaledwie 1 mm. To dopiero nasz 2 cykl starań. Nie mam wielkiej wiedzy na te tematy. Nie dopytałam lekarza mój błąd. Czy to oznacza podwójna owulacje i czy w takim przypadku wyszłaby ciaza mnoga? Podpowiedzcie proszę, co myślicie 😉
Może też oznaczać,że po prostu jeden przestanie rosnąć i się wchłonie a drugi jeszcze urośnie i wypuści komórkę 🙂
 
Cześć dziewczyny. Ja bym chciała się z Wami pożegnać. Znikam z tego forum, nie ma sensu dla mnie testować co miesiąc, jak szansa na ciążę jest nikła. Nie wiem jak pogodze się z tym wszystkim, nie wyobrażam sobie inseminacji, in vitro. Myślałam, ze mnie to nie będzie dotyczyć...
Trzymajcie się. Trzymam kciuki za Wasze kreski.
Ehh, pamiętam jak przepłakałam jak zobaczyłam wyniki męża, malutka ruchliwość i tylko 3% prawidłowych....
Lekarz wskazal, ze to sa podstawy juz do inseminacji, ale zagadnal temat i polecił bardzo proxeed 2x1 dla męża, mowi ze obserwuje teraz u pacjentów naprawdę olbrzymiej efekty po kwartale leczenia i przytoczyl przyklad pacjenta ktory przyszedł z małą objętościąi po kwartale byla kolosalna zmiana! Przytaczal liczby, ale nie pamietam dokładnie, chyba z 1.5 mln na 50 mlm skok. Po czym po wynikach męża dalej mi stymuluje cykle, więc to tez chyba jakas wskazówka I nadzieja...
Wiem jak sie czujesz kochana... Ta świadomość, ze nie jest mi pisanie bycie matka i ten zal... :(
Także polecam z całego serca suple proxeed, bo nasza nadzieja sie na nich opiera i po ogarnięciu myśli i siebie, dalej walczę, choc łatwo nie jest :) obecnie konczy opakowanie nucleox bo po wynikach dziewczyny go polecały i odrazu kupilam, bo do wizyty mialam chwilę i przerzucamy sie na te drugie.
Powodzenia! :)
 
W tych staraniach pierwszy i pierwszy cykl starań. Ale mam już synka 3latka ma. Też miałam wtedy cykle stymulowane. Pierwszy cykl stymulowany plus zastrzyk i od razu ciąża. Niestety w 8 tc poroniłam. Zaraz po pierwszej @ znów brałam clo i od razu Też zaszłam i z tego właśnie mam synka. Także Mój organizm od razu reagował na clo. Ciekawe jak będzie teraz. Chociaż przeczucie mówi, że tym razem tak łatwo nie pójdzie.
Kiedy testujesz? A można wiedzieć co to bemfoli?

Który cykl juz masz stymulowany?
Ja tez jestem na clo i bemfoli i biore ovitrelle na pęknięcie :) to moj 2 cykl stymulowany [emoji85]
Dziś 21dc, w pon gine czy pękły wszystkie [emoji85]
@Lily2389 to i mnie wpisz na 18.02 [emoji14][emoji85][emoji87]

Nooom a tu jeszcze tyle czasu[emoji1787][emoji2356]osiwieje chyba[emoji1787][emoji2356]
Też na pewno będzie u Ciebie wszystko w porządku [emoji16][emoji4][emoji109]widzę, że testuje dzień po Tobie[emoji12]teoretycznie jak wytrzymam[emoji1787][emoji2356]ale tak jak pisałam czuje, że to nie ten cykl[emoji6]

Super! Mam nadzieję że usłyszę to samo we czwartek :)

To teraz pewnie się nie możesz doczekać żeby pierwszy test zrobić :)
 
Jestem na podobnym etapie jak Ty [emoji4] mam dziś 16dc. W zeszły wtorek pęcherzyk miałam 17mm, lekarz powiedział, że owulacja powinna być w czwartek (o ile pękł) w piątek czułam lekkie (bardzo lekkie) kłucie jajnika, na którym był pęcherzyk... I wyjątkowo w tym cyklu nie czuje nic, bo zeszłe cykle czułam bóle, jakieś dolegliwości i wszystko podchodziło pod zapłodnienie, ciążę itp [emoji81]
A teraz zupełnie nic [emoji2370]

Ja też 16 DC i wyjątkowo w tym cyklu owulacja była już w piątek. Także ten sam etap mamy. 😀👌
 
reklama
Do góry