reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Za dużo siedzę na forum [emoji81]
Śniło mi się, że przyjeżdżały do mnie dziewczyny z forum robić testy. Jednej wyszły [emoji3498] [emoji4] jednej wyszło też i nie chciała i zostawiła nam zarodek taki już z rączkami i siedzieliśmy i się nim opiekowałyśmy [emoji1787][emoji2358]
Hej Dziewczyny!

Mi od tego myślenia też się śnią różne rzeczy. Dzisiaj tuż przed pobudką,śniło mi się,że zrobiłam test i wyszły dwie piękne kreski.
 
reklama
Dzień dobry wszystkim, niestety nie jestem w stanie wszystkiego nadrobić🤷‍♀️. Testującym dziś życzę ⏸ u mnie okresu nadal brak30dc ,jeśli do piątku się nie pojawi zrobię kolejny test.
@LadyCaro tule Cię mocno i wierze ze zostaniecie rodzicami❤️Po burzy zawsze wychodzi słońce. Nie poddawajcie się i bądźcie dla siebie oparciem w tym czasie.
 
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było, gratuluję wszytskim tym którym się udało 😍😍😍
Doradźcie proszę... Dziś mój 17dc i wg premom owu wypada dzisiaj, ale... Test owulacyjny pokazuje bardzo niski poziom, testy robię od 9dc.
Zaznaczę że mam w miarę regularne cykle 26-28 dni. Poprzedni 23 dni bo grudzień miałam bardzo stresujący, a w styczniu nie jest lepiej..
Nie wiem co o tym myśleć, czy to może oznaczać cykl bez owulacyjny?
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-02-10-09-39-43-661_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    Screenshot_2021-02-10-09-39-43-661_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    158,9 KB · Wyświetleń: 96
  • Screenshot_2021-02-10-08-47-47-051_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    Screenshot_2021-02-10-08-47-47-051_premom.eh.com.ehpremomapp.jpg
    233,5 KB · Wyświetleń: 85
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było, gratuluję wszytskim tym którym się udało 😍😍😍
Doradźcie proszę... Dziś mój 17dc i wg premom owu wypada dzisiaj, ale... Test owulacyjny pokazuje bardzo niski poziom, testy robię od 9dc.
Zaznaczę że mam w miarę regularne cykle 26-28 dni. Poprzedni 23 dni bo grudzień miałam bardzo stresujący, a w styczniu nie jest lepiej..
Nie wiem co o tym myśleć, czy to może oznaczać cykl bez owulacyjny?
A moze owualcja sie przesunela ? Kreski zaczynaja ciemniec, ja bym robila testy :)
 
reklama
Cześć dziewczyny, dawno mnie tu nie było, gratuluję wszytskim tym którym się udało 😍😍😍
Doradźcie proszę... Dziś mój 17dc i wg premom owu wypada dzisiaj, ale... Test owulacyjny pokazuje bardzo niski poziom, testy robię od 9dc.
Zaznaczę że mam w miarę regularne cykle 26-28 dni. Poprzedni 23 dni bo grudzień miałam bardzo stresujący, a w styczniu nie jest lepiej..
Nie wiem co o tym myśleć, czy to może oznaczać cykl bez owulacyjny?
Najpierw się przywitam, a potem Ci odpowiem 🙂
Cześć. Czytam Was prawie od początku, udzielałam się na staraczkach 2020, potem jakoś byłam zła na cały świat, więc na forum też 😜 Staramy się już chyba 7 czy 8 cykl, narazie bezowocnie. 15 mam termin @, nie wiem czy będę wcześniej testować. Może w Walentynki 🤔 Jeśli nic z tego nie wyjdzie teraz to mamy zalecone badanie nasienia. U mnie wszystkie badania bardzo dobre.
Życzę nam wszystkim powodzenia 🥰

Co do testów i owulacji. Miałam podobną sytuację, że nie mogłam uzyskać peaku. Okazało się, że jest on bardzo krótki, najczęściej w nocy i dlatego go nie chwyciłam. Robiąc kilka testów dziennie, a nawet nocą już go potrafię złapać. Może u Ciebie też był krótki w nocy?
 
Do góry