reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Powiem wam dziewczyny że mam jakąś podłamkę. Ten cykl jest jakiś zwariowany testy owulacyjne pozytywne od 13 dc co się nie zdarzało wcześniej. Niby przytulanki były ale jakoś nie mam dużych nadzieji. W przyszłym cyklu zacznę robić testy owu od pierwszego dnia po miesiączce. No i monitoring w przyszłym cyklu to na pewno. Jestem tym zmęczona... Mam wrażenie że im bardziej chce tym bardziej jest pod górę...
 
Tak robilam i niestety biel a dzisiaj mam 33 dc. W sobote 2 tyg temu mialam pozytywny test owu wiec licze ze owu mogla byc ndz/pon i wtedy spodziewam sie okresu 🤔😌
Trzymam kciuki, żeby 🙈 się nie pojawiła. Ja poczekam chyba jeszcze parę dni i zobaczę co będzie się dziać. Wogole nie czuje się okresowo, wręcz przeciwnie. Już tyle cykli za mną że nic sobie nie wkręcam tylko bardziej się niepokoje.
 
Ufff... Przebrnęłam przez całe forum, przeczytałam wszystkie Wasze wpisy (zajęło mi to 2 godziny 🙈) Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam i chciałam się przywitać ❤️
W skrócie o mnie: zaczęliśmy z mężem 6 cs, cykle regularne średnio co 28-30 dni. Od roku łykam kwas foliowy i kolagen, a od 2 tygodni witaminę D3. To również mój pierwszy cykl z ziołami nr 3 ojca Sroki, więc pokładam w nim duże nadzieje. Testuję 16 lutego - także dopisz mnie do szczęśliwej listy 😀 jak każda z Was mam lepsze i gorsze dni, strasznie się nakręcam przed zbliżającą @. Odpalam forum i dopatruje się u siebie różnych objawów 🙊 jak na razie takowych brak, jedynie od 2 dni delikatne bóle podbrzusza jak na @. A wcześniejsze cykle były straszne, duże bóle brzucha, praktycznie od owulacji do samej @, kłucie jajników, mdłości, rozbicie... więc wiadomo, że ciągle wmawiałam sobie ciążę 🤷‍♀️ Teraz jest trochę inaczej niż w ciągu ostatnich 5 miesięcy, więc zobaczymy 😀 nie nastawiam się za bardzo, bo boję się kolejnego rozczarowania, ale wiadomo mam cichą nadzieję ❤️ trzymam kciuki za Was dziewczyny! ✊
 
Ostatnia edycja:
Uwierz Mi, że patrząc jak dziecko uwielbia Twoje mleczko i za Nic nie chce się przestawić na mieszankę to z wielką chęcią to robisz[emoji5][emoji16]a za to z wielkim bólem kończysz. Dużo kobiet karmi w tandemie [emoji5] napewno i Tobie się uda.

Ja też z pierwszym dzieckiem działałam i karmiąc piersią i jednocześnie ściągając co 3 h, bo Mu wiecznie za mało było. 😀
 
Powiem wam dziewczyny że mam jakąś podłamkę. Ten cykl jest jakiś zwariowany testy owulacyjne pozytywne od 13 dc co się nie zdarzało wcześniej. Niby przytulanki były ale jakoś nie mam dużych nadzieji. W przyszłym cyklu zacznę robić testy owu od pierwszego dnia po miesiączce. No i monitoring w przyszłym cyklu to na pewno. Jestem tym zmęczona... Mam wrażenie że im bardziej chce tym bardziej jest pod górę...

Ja też mam ten cykl szalony i owu pierwszy raz w życiu przyszła 3 dni wcześniej. W przyszłym też się zamierzam bardziej przyłożyć i nie odpuszczę monitoringu przed. 😀
 
reklama
Dziewczyny [emoji3590]
Tym które jutro z rana testują życzę [emoji3498]
a tym, które są w okolicy owulacji życzę upojnej walentynkowej nocy i owocnych starań [emoji48] bo pewnie większość z was dziś będzie miało walentynkowy wieczór [emoji1635]
 
Do góry