reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Dziewczyny zycze Wam dzisiaj wspanialego dnia :) ja testuje dopiero jutro, ostatnie testowanie bylo w piatek i niestety biel wiec jesli mnie do jutra nie zaleje 🦍 to bedzie kolejne testowanie :)

Dlatego dla mnie testowanie to już ostateczność jak nie będzie wyboru, bo @ się spóźni i będzie to podejrzane. 😀Jak muszę całą noc mało pić i nie kursować co chwilę na sikanie to przemęcze się raz, ale więcej nie dam rady, bo uschne z pragnienia. 😁 Wystarczy, że się trochę z testami owu pomecze. 😀
 
Dlatego dla mnie testowanie to już ostateczność jak nie będzie wyboru, bo @ się spóźni i będzie to podejrzane. 😀Jak muszę całą noc mało pić i nie kursować co chwilę na sikanie to przemęcze się raz, ale więcej nie dam rady, bo uschne z pragnienia. 😁 Wystarczy, że się trochę z testami owu pomecze. 😀
Dokladnie mam to samo, a testy owu to juz w ogole, jak to przez 2 h nie pic 😂😂😂
 
Dokladnie mam to samo, a testy owu to juz w ogole, jak to przez 2 h nie pic 😂😂😂

Haha widzę, że mnie rozumiesz. Męczarnia straszna. 😁 Od południa mam już mocz prawie przezroczysty. Kombinuje, żeby z 3h nie sikać. Chodzę w kółko na kibelek i przypominam sobie, że nie wolno. 🤦 Odciągam myśli. Biorę się nawet za ćwiczenia, żeby zapomnieć, że mam ochotę tam posiedzieć. No ale wtedy pić się chce bardziej. A z piciem zawsze się zagalopuje. 🤷🤦 Teraz już sama nie wiem, jak ja ten test ciążowy miałabym robić, żeby mi wiarygodny wyszedł jak ja już spać bez butelki wody nie mogę. 😀 Ja w nocy też pije i kursuje do toalety co godzinę, więc chyba nawet na śpiocha mi nic nie da. 🤦🤷 Ale będę się poświęcać, tylko jak @ mnie nie uwolni od dylematu.
 
reklama
Haha widzę, że mnie rozumiesz. Męczarnia straszna. 😁 Od południa mam już mocz prawie przezroczysty. Kombinuje, żeby z 3h nie sikać. Chodzę w kółko na kibelek i przypominam sobie, że nie wolno. 🤦 Odciągam myśli. Biorę się nawet za ćwiczenia, żeby zapomnieć, że mam ochotę tam posiedzieć. No ale wtedy pić się chce bardziej. A z piciem zawsze się zagalopuje. 🤷🤦 Teraz już sama nie wiem, jak ja ten test ciążowy miałabym robić, żeby mi wiarygodny wyszedł jak ja już spać bez butelki wody nie mogę. 😀 Ja w nocy też pije i kursuje do toalety co godzinę, więc chyba nawet na śpiocha mi nic nie da. 🤦🤷 Ale będę się poświęcać, tylko jak @ mnie nie uwolni od dylematu.
Tak dużo się pije i sika przy cukrzycy. Może warto zbadać cukier?🤔
 
Do góry