reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Stresujecie mnie tymi przyrostami :p

Ja miałam dzisiaj tele poradę bo chciałam skierowanie na powtórna bete a ta durna baba się mnie pyta :"a co pani właściwie chce badac? " Zgłupiałam i mówię że ciążę... A ta do mnie że już przecież Pani wie że jest w ciąży... I od słowa do słowa sie z nią pokłóciłam ale skierowanie dostałam
 
Stresujecie mnie tymi przyrostami :p

Ja miałam dzisiaj tele poradę bo chciałam skierowanie na powtórna bete a ta durna baba się mnie pyta :"a co pani właściwie chce badac? " Zgłupiałam i mówię że ciążę... A ta do mnie że już przecież Pani wie że jest w ciąży... I od słowa do słowa sie z nią pokłóciłam ale skierowanie dostałam
Niektórzy lekarze mam wrażenie że są z musu a nie z powołania. Też znam taką zołzę, chodziłam do niej kilka lat temu jak miałam problemy z anemia i poszłam raz i drugi po miesiącu z prośbą o skierowanie na badania żeby sprawdzić jak mój poziom żelaza no i dodałam że mama marudzi w domu i się martwi to ta franca na to, że to mama powinna iść do lekarza! 😤 Myślałam że jej tam oczy wydrapie!! Takich lekarzy to tylko na odstrzał.
 
Niektórzy lekarze mam wrażenie że są z musu a nie z powołania.

No coś w tym jest, też trafiłam na kilku takich gdzie na wizycie mialam cały czas takie odczucie że powinnam wogole przeprosić że przyszlam i mu więcej głowy nie zawracać.
Ja rozumiem że ciężka praca dużo pacjentów no ale decydują się na taka a nie inna muszą się liczyć z tym że ludzie będą coś od niech chcieć :d
 
Dzień dobry wszystkim, u mnie dziś pogoda ponura. Dziś 24 dzień cyklu i bardzo kusi mnie żeby zacząć robić testy bo w ostatniej ciąży( poronienie zatrzymane) właśnie w 24 dniu wyszła mi blada kreska. Ale chyba będą z tym musiała jeszcze trochę poczekać bo zamówiłam testy w poniedziałek i jeszcze nawet ich nie wysłali 😒 a przechodząc codziennie koło Rossmana ćwiczę silna wolę żeby nie kupić żadnego . Ale czuję że jutro mogę się złamać bo weekend się zbliża 😀 miłego dnia, a testującym dzisiaj samych tłustych kresek
 
reklama
@Migotka2021 @Czarnakawa91 @Lytomka @polax1 @MamaR @jagodk_a @Majsia co u was? 😉
U mnie bez zmian czekam na okres, to moj pierwszy tak dlugi cykl- dzis 39 dc. Masakra. Jak za tydzien nie nedzie okresu to zapisuje sie do lekarza :( ale nic sie na niego nie zapowiada :( jestem zalamana
Nie przejmuj się, ja miałam cykl 51 dniowy wiec niestety tak czasem bywa, a do lekarza lepiej się zapisz bo zawsze możesz odwołać a tak to na pewno będziesz miała miejsce, mi jak sie tak spoznial to gin wymagał bety na potwierdzenie ze może wywoływać okres ale mój w końcu sam przyszedł 😅
 
Do góry