reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Nie przejmuj się, ja miałam cykl 51 dniowy wiec niestety tak czasem bywa, a do lekarza lepiej się zapisz bo zawsze możesz odwołać a tak to na pewno będziesz miała miejsce, mi jak sie tak spoznial to gin wymagał bety na potwierdzenie ze może wywoływać okres ale mój w końcu sam przyszedł 😅
O matulu 51 dni to prawie jak dwa cykle 😬 masz racje zapisze sie najwyzej odwolam albo przeloze :) jak nie modlilam sie zeby okres nie nadszedl tak modle sie teraz zeby sie pojawil 😩😂
 
reklama
O matulu 51 dni to prawie jak dwa cykle 😬 masz racje zapisze sie najwyzej odwolam albo przeloze :) jak nie modlilam sie zeby okres nie nadszedl tak modle sie teraz zeby sie pojawil 😩😂
Wiem co czujesz, u mnie okazało się że mialam owu dopiero gdzieś w 37-38 dniu cyklu, ale ja mam pcos do tego 🤔 zrob sobie betę dzien czy dwa przed wizytą jak nie przyjdzie bo lekarz musi mieć czarno na białym jednak, no ale pójdziesz zrobi ci usg i zobaczysz 😉
 
Wiem co czujesz, u mnie okazało się że mialam owu dopiero gdzieś w 37-38 dniu cyklu, ale ja mam pcos do tego 🤔 zrob sobie betę dzien czy dwa przed wizytą jak nie przyjdzie bo lekarz musi mieć czarno na białym jednak, no ale pójdziesz zrobi ci usg i zobaczysz 😉
No u mnie dziwna sprawa, bo ja nie mam pcos, ale moze sie zaczyna niewiadomo. Robilam tez testy owu i niby wyszedl mi peak, do tego tydzien po domniemanym tescie owu mialam rano plamienie i bol brzucha i bylam pewna ze zaczyna sie okres wczesniej 😅 a tu prosze takie kwiatki 🤔 no nic, chcialabym juz zaczac kolejny cykl staran ale widze ze los ma inny plan haha 😝
 
No u mnie dziwna sprawa, bo ja nie mam pcos, ale moze sie zaczyna niewiadomo. Robilam tez testy owu i niby wyszedl mi peak, do tego tydzien po domniemanym tescie owu mialam rano plamienie i bol brzucha i bylam pewna ze zaczyna sie okres wczesniej 😅 a tu prosze takie kwiatki 🤔 no nic, chcialabym juz zaczac kolejny cykl staran ale widze ze los ma inny plan haha 😝
Moze mialas implantacyjne jak tydzien po owu mialas plamienie. Robiłaś gdzieś ostatnio test? Może sprawdz sobie raz jeszcze.
 
To ile po owulacji jesteś? Może faktycznie warto by było pójść na bete[emoji848][emoji848][emoji848]

No u mnie dziwna sprawa, bo ja nie mam pcos, ale moze sie zaczyna niewiadomo. Robilam tez testy owu i niby wyszedl mi peak, do tego tydzien po domniemanym tescie owu mialam rano plamienie i bol brzucha i bylam pewna ze zaczyna sie okres wczesniej [emoji28] a tu prosze takie kwiatki [emoji848] no nic, chcialabym juz zaczac kolejny cykl staran ale widze ze los ma inny plan haha [emoji13]
 
Moze mialas implantacyjne jak tydzien po owu mialas plamienie. Robiłaś gdzieś ostatnio test? Może sprawdz sobie raz jeszcze.
To ile po owulacji jesteś? Może faktycznie warto by było pójść na bete[emoji848][emoji848][emoji848]
Robilam test w poniedzialek to byl 36 dc i niestety negatyw. Moze faktycznie zrobie jutro chociaz powiem szczerze ze ta biel mnie dobija i wole tych testow nie robic 🥲 no nic mam wizyte na 1 marca chociaz mam nadzieje ze do tego czasu to 🦍 laskawie przybedzie
 
Znam przypadki, że kobietom nie wychodzą testy dlatego Ja bym na Twoim miejscu jednak zrobiła bete. Zresztą zobacz sobie nawet jakie tutaj są na forum czasami bladziochy przy dość wysokich betach.
Robilam test w poniedzialek to byl 36 dc i niestety negatyw. Moze faktycznie zrobie jutro chociaz powiem szczerze ze ta biel mnie dobija i wole tych testow nie robic 🥲 no nic mam wizyte na 1 marca chociaz mam nadzieje ze do tego czasu to [emoji1664] laskawie przybedzie
 
No u mnie dziwna sprawa, bo ja nie mam pcos, ale moze sie zaczyna niewiadomo. Robilam tez testy owu i niby wyszedl mi peak, do tego tydzien po domniemanym tescie owu mialam rano plamienie i bol brzucha i bylam pewna ze zaczyna sie okres wczesniej 😅 a tu prosze takie kwiatki 🤔 no nic, chcialabym juz zaczac kolejny cykl staran ale widze ze los ma inny plan haha 😝
Tak czy inaczej musisz zrobić betę, weź zaryzykuj jak masz test i siknij , kiedy mialas peak w którym dniu?
 
Znam przypadki, że kobietom nie wychodzą testy dlatego Ja bym na Twoim miejscu jednak zrobiła bete. Zresztą zobacz sobie nawet jakie tutaj są na forum czasami bladziochy przy dość wysokich betach.
Chyba tak zrobie jutro przed praca podjade, a wynik do lekarza tez sie przyda 😬
Tak czy inaczej musisz zrobić betę, weź zaryzykuj jak masz test i siknij , kiedy mialas peak w którym dniu?
Nie mam testow juz, jutro pojde na bete 😀Peak mialam w 20 dc. Moze przed beta okres sie przestraszy i nadejdzie :D
 
reklama
Do góry