reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

Chyba tak zrobie jutro przed praca podjade, a wynik do lekarza tez sie przyda 😬

Nie mam testow juz, jutro pojde na bete 😀Peak mialam w 20 dc. Moze przed beta okres sie przestraszy i nadejdzie :D
A kiedy robiłaś test ostatnio? Bo już jesteś 16dpo to w sumie książkowo dopiero 2dni temu powinno coś na nim wyjść. Bo owy mogło być 21/22dniu cyklu bo jest do 36h po peaku, zagniezdzenie od 6 do nawet 12 dni. Zrób sikany nawet teraz nie z porannego. Jeśli to ciaza 16dpo powinno już coś wyjść.
 
reklama
A kiedy robiłaś test ostatnio? Bo już jesteś 16dpo to w sumie książkowo dopiero 2dni temu powinno coś na nim wyjść. Bo owy mogło być 21/22dniu cyklu bo jest do 36h po peaku, zagniezdzenie od 6 do nawet 12 dni. Zrób sikany nawet teraz nie z porannego. Jeśli to ciaza 16dpo powinno już coś wyjść.
Tak zrobie :)
Oby się przestraszyła, ja kiedyś byłam na becie odebrałam wyniki i godzinę po tym dostałam @ 😅
hahahah wlasnie obawiam sie ze w moim przypadku tak moze byc 😂
 
No coś w tym jest, też trafiłam na kilku takich gdzie na wizycie mialam cały czas takie odczucie że powinnam wogole przeprosić że przyszlam i mu więcej głowy nie zawracać.
Ja rozumiem że ciężka praca dużo pacjentów no ale decydują się na taka a nie inna muszą się liczyć z tym że ludzie będą coś od niech chcieć :d

U mnie endokrynolog też stwierdziła, że jest obrażona, bo na ginekologii endykronologicznej zmieniono mi dawkę Euthyroxu i ona mnie leczyć nie będzie, bo jak tak można. A rok się pierdzielila ze zmiana po jednej tabletce i uregulować nie mogła. Bym u niej 3 lata w takim tempie co najmniej chodziła, zanim bym do normy wróciła.
 
@Migotka2021 @Czarnakawa91 @Lytomka @polax1 @MamaR @jagodk_a @Majsia co u was? [emoji6]
U mnie bez zmian czekam na okres, to moj pierwszy tak dlugi cykl- dzis 39 dc. Masakra. Jak za tydzien nie nedzie okresu to zapisuje sie do lekarza :( ale nic sie na niego nie zapowiada :( jestem zalamana
Mam dokładnie taka sama sytuację jak Ty, mam dziś 39dc. Brzuch jak na okres przestał boleć juz kilka dni temu, testy negatywne [emoji87] na jednym dwa dni temu był malutki cien ale w tym dniu powinna być już gruba kreska... Idę dzis na betę aby potwierdzić brak ciąży. Nie mogę żyć w takim stresie :D
 
A dodam jeszcze ze też umówiłam wizytę na przyszły czwartek u ginekologa żeby sprawdzil co się podziało bo u mnie pierwszy raz taka sytuacja, przewaznie cykle 27-31dni...
 
Mam dokładnie taka sama sytuację jak Ty, mam dziś 39dc. Brzuch jak na okres przestał boleć juz kilka dni temu, testy negatywne [emoji87] na jednym dwa dni temu był malutki cien ale w tym dniu powinna być już gruba kreska... Idę dzis na betę aby potwierdzić brak ciąży. Nie mogę żyć w takim stresie :D
Daj znac koniecznie ❤️ Tezymam kciuki mocno 💪🏻 Zdarzaly Ci sie juz takie wydluzone cykle ?
 
reklama
A dodam jeszcze ze też umówiłam wizytę na przyszły czwartek u ginekologa żeby sprawdzil co się podziało bo u mnie pierwszy raz taka sytuacja, przewaznie cykle 27-31dni...
Juz sobie odpowiedzialam na to pytanie :) dawaj znac jak bedziesz juz cos wiedziec ❤️ Ja mam wizyte u gina na 1 marca a to bedzie juz 50 dc jak cos 😱😱
 
Do góry