reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

10 dc czy 10 dpo?
U mnie 10dc biel.
Proszę to wypluć ja jeszcze walczę z testami [emoji23][emoji23][emoji23]. Dziś coś dziwnego jak sprawdzałam czy bolą mnie piersi (nie bolą) ale pojawiły się kropelki siary i zwariowałam... Nadzieja umiera ostatnia. Planowana ewentualna @ dopiero w sobotę.
Jestes w najlepszym wypadku 10 dpo (o ile to wyzej to blad) i juz masz siare, a jeszcze nie masz pozytywnego testu?
Ostro
 
reklama
Hejka. U Mnie dalej wredoty nie ma, dzisiaj 32dc, temperatura dalej wysoko i według niej jakieś 11dpo. Wczoraj wieczorem kłuły mnie jajniki i już myślałam, że zacznie się dzisiaj nowy cykl starań, a tu nic[emoji2368][emoji2356]także czekam dalej[emoji6][emoji6][emoji6]a tutaj chyba jeszcze jakieś testujące powinny być [emoji848]czy już wszystkie się przeniosły na marcowy wątek [emoji4]
Czekam na twoj test 14dpo 😉 będzie dobrze, ja dzisiaj 21 dc a brzuch boli jak na okres i cycki zaczęły bolec, norma tydzień przed @ 😉
 
10 dc czy 10 dpo? Jestes w najlepszym wypadku 10 dpo (o ile to wyzej to blad) i juz masz siare, a jeszcze nie masz pozytywnego testu?
Ostro
No... 10dpo. Ja poronilam w grudniu, podejrzewam że to przez to piersi są bardziej "rozkręcone". Z ewentualna ciaza raczej nie ma nic wspólnego ale może akurat 🤷‍♀️ (choć nigdy o czymś takim nie slyszałam). Testuję bo chce wiedziec jak najwczesniej zeby zrobic szybko wszystkie badania ktore mam od gin. A najwazniejsze sprawdzic przyrost. Poza tym jestem mocno niecierpliwa z natury co nie pomaga 😉.
 
Troszkę mnie to martwi, na początku ładny wysyp kreseczek a teraz cisza, czyżby się skończyła dobra passa 🧐

U mnie termin spodziewanej miesiączki jutro, jeszcze nie zrobiłam ani jednego testu, żeby się nie nakręcać. Zamówiłam testy przez internet, jeżeli przyjdą jeszcze dzisiaj to na pewno jutro z rana zatestuje a jak nie to jeszcze zaczekam. Nie czuję u siebie żadnych dolegliwości więc się nie nastawiam jakoś specjalnie 🙁
 
Czyli jeszcze 7dni do testowania masz? A według gin kiedy miałaś owulke? Bo kojarzę, że Ty też jakieś zawirowanie z tymi pęcherzykami miałaś[emoji848][emoji848][emoji848]i tych pęcherzyków nie byłaś sprawdzać czy pękły?
Czekam na twoj test 14dpo [emoji6] będzie dobrze, ja dzisiaj 21 dc a brzuch boli jak na okres i cycki zaczęły bolec, norma tydzień przed @ [emoji6]
 
No... 10dpo. Ja poronilam w grudniu, podejzewam że to przez to piersi są bardziej "rozkręcone". Z ewentualna ciaza raczej nie ma nic wspólnego ale może akurat [emoji2368] (choć nigdy o czymś takim nie slyszałam). Testuję bo chce wiedziec jak najwczesniej zeby zrobic szybko wszystkie badania ktore mam od gin. A najwazniejsze sprawdzic przyrost. Poza tym jestem mocno niecierpliwa z natury co nie pomaga [emoji6].
To musiałaś mocno te suty potarmosić żeby siara wyszła[emoji38] aż mnie zabolało [emoji16]
 
No... 10dpo. Ja poronilam w grudniu, podejrzewam że to przez to piersi są bardziej "rozkręcone". Z ewentualna ciaza raczej nie ma nic wspólnego ale może akurat 🤷‍♀️ (choć nigdy o czymś takim nie slyszałam). Testuję bo chce wiedziec jak najwczesniej zeby zrobic szybko wszystkie badania ktore mam od gin. A najwazniejsze sprawdzic przyrost. Poza tym jestem mocno niecierpliwa z natury co nie pomaga 😉.
Ale tak na zdrowy rozum, to naprawdę nie ma szans by test wyszedł pozytywny tak szybko, chyba, że owu jednak była szybciej niż kobieta przypuszcza.
 
Proszę to wypluć ja jeszcze walczę z testami 😂😂😂. Dziś coś dziwnego jak sprawdzałam czy bolą mnie piersi (nie bolą) ale pojawiły się kropelki siary i zwariowałam... Nadzieja umiera ostatnia. Planowana ewentualna @ dopiero w sobotę.
Kropelki siary to można mieć w 3 trymestrze, ja mialam w 39 tygodniu ciąży...
Jeśli teraz rzeczywiście coś takiego Ci się przytrafiło, to raczej zaburzenia hormonalne i wymagają pilnej diagnostyki. Jak to prolaktyna, to możesz nawet obecnie nie mieć szans na zajście w ciążę. 🤷‍♀️ Nie ma możliwości wycieku siary na tym etapie. Żadnej możliwości. Jeśli rzeczywiście coś Ci z sutków leci, to polecam bardzo pilnie wizytę u lekarza...
 
Czyli jeszcze 7dni do testowania masz? A według gin kiedy miałaś owulke? Bo kojarzę, że Ty też jakieś zawirowanie z tymi pęcherzykami miałaś[emoji848][emoji848][emoji848]i tych pęcherzyków nie byłaś sprawdzać czy pękły?
Tak 7 dni 🤷‍♀️ ale czuje się okresowo wiec nic z tego 😅🤷‍♀️ moje pęcherzyki to jakoś się strasznie buntują 🤷‍♀️ niby 50/50 byla owu wtedy ale byl jeszcze jeden pęcherzyk na prawym jajniku ale mam teorie teraz spiskową ze moj prawy jajnik źle pracuje bo jak nie brak owu i pęcherzyki się zatrzymują na 14mm to torbiele i zawsze na prawym 🤷‍♀️😅 pożyjemy zobaczymy czekam na @ 😅
 
reklama
Do góry