reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe II kreski - walentykowe serduszka ❤

reklama
Czasami potrzeba więcej cykli z clo żeby coś ruszyło jak Janiki są bardzo uparte[emoji16]ale zobaczysz, że się uda. Wierzę w to! Zresztą Kochana nie ma innej opcji!!!
Aj tam nie nakręcam się bo mam takie objawy zawsze przed @, ale no czuje wlasnie ze moj prawy się buntuje i tylko torbiele robi [emoji28] a boli Pieronek i myli wszystko, boli prawy a owu z lewego [emoji28] tez liczę że po clo jakoś to ruszy chociaż trochę w dobrą stronę [emoji28]
 
Ciążę biochemiczne są akurat naturalne. Za duża ich ilość może skłaniać do diagnozy więc lepiej być świadomym.
Tak masz racje są naturalne, ale każdy ginekolog ci powie ze testuje się najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki 🤷‍♀️ a niektóre dziewczyny będą dobierać do siebie i myśleć ze są jakieś gorsze, zacznie siadać im psychika a takie nakręcanie się wzajemne na wczesne testy do niczego nie prowadzi tylko do załamanie psychicznego, a na tym forum osób słabych psychicznie jest mnóstwo 😉 lepiej nie testować wcześniej bo po pierwsze szkoda testu i kasy a po drugie potem rozczarowanie w dniu @ jest jeszcze gorsze i niektórzy nie umieją sobie z tym radzić 😉
 
Hejka. Mamy tutaj jeszcze jakieś testujące??? Któraś jeszcze w lutym pochwali się [emoji977][emoji16][emoji16][emoji16]
 
Hej, może coś podpowiecie? Okres powinnam dostać na przełomie patku/ soboty. Dzisiaj zauwazylam plamienie i na papierze wielki alab bladoróżowej krwi. Jednak ilość mnie przeraziła... zastanawiam się czy może to być implantacja czy zbliżającą się 🐒 dodam, że wczoraj dziwnie pobolewał dół brzucha i jajnik
 
Hej, może coś podpowiecie? Okres powinnam dostać na przełomie patku/ soboty. Dzisiaj zauwazylam plamienie i na papierze wielki alab bladoróżowej krwi. Jednak ilość mnie przeraziła... zastanawiam się czy może to być implantacja czy zbliżającą się 🐒 dodam, że wczoraj dziwnie pobolewał dół brzucha i jajnik
To może być zarówno jedno jak i drugie 😅 poczekaj do soboty i jak się nie rozkręci to zrób test.
 
reklama
U Mnie dzisiaj 33dc i około 12dpo według temperatury. Jutro chce zatestować może akurat zrobię synkowi prezent urodzinowy[emoji5]fajnie by było. Ale jak nie to jeżeli wredota nie przyjdzie to w weekend jeszcze raz zatestuje bo owu mogła być 12 albo 13 lutego
Ja siedzę w ukryciu i czekam na weekend [emoji23]
 
Do góry