reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

Nie masz za co przepraszać. Dziękuję, że chciało Ci się aż tyle napisać. Każda opinia jest ważna.

AMH badałam jakiś czas temu, miałam 3.95 bodajże (mam podejrzenie pcos, zależy który lekarz akurat bada). Więc nie wiem co myśleć o tym, ile mogę czekać. Dodatkowo różne inne rzeczy jak niedobór b12, guzki, niedoczynność tarczycy itp.
Więc sama widzisz, pojawiają się po drodze przeszkody zdrowotne, to wszystko powinno dawać Ci do myślenia, nie wszystko jest proste - przede wszystkim miej szacunek do siebie i swojego czasu- a inni Ciebie poszanują.
 
reklama
Dziewczyny, a jak został już poruszony temat badania nasienia to w sumie mam pytanie 🤔 Jeśli wyniki były jako tako dobre (ostatnio badane w czerwcu 2023) to myślicie, że dobrze by było je powtórzyć w najbliższym czasie? Jak często robią je Wasi partnerzy?
 

Załączniki

  • IMG_20240207_190140.jpg
    IMG_20240207_190140.jpg
    136,3 KB · Wyświetleń: 68
Dziewczyny, a jak został już poruszony temat badania nasienia to w sumie mam pytanie 🤔 Jeśli wyniki były jako tako dobre (ostatnio badane w czerwcu 2023) to myślicie, że dobrze by było je powtórzyć w najbliższym czasie? Jak często robią je Wasi partnerzy?
zazdro koncentracji :D
Myślę, że póki co nie trzeba. Ja bym powtórzyła po roku, czyli w czerwcu 2024.
 
A ja dzisiaj umowilam wizyte na niedziele drożność, ale okres dostałam dzisiaj rano, a nie wczoraj co mnie wkur**lo, mam nadzieje, że się zdąży wszystko wylać... i to nie będzie przeszkodą jakby było jakieś plemienie końcowe? Nie wiem
 
A ja dzisiaj umowilam wizyte na niedziele drożność, ale okres dostałam dzisiaj rano, a nie wczoraj co mnie wkur**lo, mam nadzieje, że się zdąży wszystko wylać... i to nie będzie przeszkodą jakby było jakieś plemienie końcowe? Nie wiem
różne szkoły są. Mojemu lekarzowi lekkie plamenia nie przeszkadzały. Ale wiele dziewczyn mówiło, że ich lekarze mówili, ze nie może być nic a nic.
 
różne szkoły są. Mojemu lekarzowi lekkie plamenia nie przeszkadzały. Ale wiele dziewczyn mówiło, że ich lekarze mówili, ze nie może być nic a nic.
No to teraz wpisuje w google, co zrobić, żeby okres szybciej się skonczył...😆
A tak ma serio, jakby bylo plamienie tylko np w kolorze moczu, to to nie bedzie widoczene? Bo tak obstawiam
 
No to teraz wpisuje w google, co zrobić, żeby okres szybciej się skonczył...😆
A tak ma serio, jakby bylo plamienie tylko np w kolorze moczu, to to nie bedzie widoczene? Bo tak obstawiam
Ja miałam robiona drożność właśnie tak na granicy. Dzień przed drożnością miałam plamienie takie typowo czerwone. Przed drożnością zgłosiłam swojej lekarce że mam mikro plamienie ale to w dniu badania to już była bardziej lekko podbarwiona wydzielina niż typowe plamienie i po sprawdzeniu przez gin tego plamienia okazało się że nie stanowi to przeszkody.
 
Cześć dziewczyny :)
Za wasza porada skonsultowałam się z lekarzem. Znalazłam ginekologa - endokrynologa i mimo dłuższych terminów wczoraj zwolnił się numerek na dziś :)
Lekarz powiedział ze wszystko wyglada pięknie, hormony okej, ale w ostatnim cyklu nie pękł pęcherzyk. To był cykl z luteina :p także potwierdzają ze to co piszecie na forum ze ona może blokować owu!
Niestety podejrzewa tez ze mogą mi nie pękać przez niska wagę.
Ten cykl mam miec monitorowany, bez wspomagaczy :) cieszę się ze chce naturalnie zobaczyć jak to u mnie wyglada bez dawania leków w ciemno.
19 lutego mam miec 15 dc i idę wtedy na usg. Jak zobaczy owu - to mamy działać.
odliczam dni i trzymajcie kciuki :)
Ja trzymam za każda z Was, trzymajcie się ciepło ❤️ mam nadzieje ze to byla wina lutki a nie mojego organizmu
 
reklama
Ja miałam robiona drożność właśnie tak na granicy. Dzień przed drożnością miałam plamienie takie typowo czerwone. Przed drożnością zgłosiłam swojej lekarce że mam mikro plamienie ale to w dniu badania to już była bardziej lekko podbarwiona wydzielina niż typowe plamienie i po sprawdzeniu przez gin tego plamienia okazało się że nie stanowi to przeszkody.
To odbyło się tak, że sprawdziła stan pochwy czy jak? Ja będe wytedy w 5 dc , na ogół w 4 dni max koniec okresu a w piąty dzien ewentualnie mocz zabarwiony, ale z moim szczęściem🫣
 
Do góry