reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

Hej dziewczyny, mam wyniki badań hormonów z 4 dnia cyklu, do lekarza ide za 2 tyg więc wtedy zobaczę co powie, a póki co sama analizuję. Niby jest w normach, ale zastanawiam się czy nie mam za niskiego estradiolu i za wysokiego fsh? Estradiol 34,1 pg/ml a fsh 7,9 mlU/ml. Jesteście tak obcykane w diagnostyce że pomyślałam że podpytam
 
reklama
Ja miałam robiona drożność właśnie tak na granicy. Dzień przed drożnością miałam plamienie takie typowo czerwone. Przed drożnością zgłosiłam swojej lekarce że mam mikro plamienie ale to w dniu badania to już była bardziej lekko podbarwiona wydzielina niż typowe plamienie i po sprawdzeniu przez gin tego plamienia okazało się że nie stanowi to przeszkody.
Dzięki dajesz nadzieję, doskonale pamiętam Twoje obawy i chęć zamknięcia się w jakiejś kuli... ja po prostu chce wiedzieć na czym stoje a od poł roku co chwile coś się dzieje..
 
Korzysta któraś z Was z prywatnego ubezpieczenia na własna rękę, nie z pracy? Allianz np?

Jak ja orientowałam się w tych ubezpieczeniach indywidualnych, to warunki były naprawdę kiepskie. Te pracownicze mają dużo lepsze. Ewentualnie można spróbować zapytać u jakiegoś agenta, czy nie jest w stanie wciągnąć do jakiejś istniejącej grupy.
Pamietam, że kiedyś była opcja przystąpienia do ubezpieczenia grupowego poza pracą - to się nazywało grupy otwarte lub coś podobnego. Jak się tym interesowałam, to tamte oferty również były całkiem spoko.
 
A ja dzisiaj umowilam wizyte na niedziele drożność, ale okres dostałam dzisiaj rano, a nie wczoraj co mnie wkur**lo, mam nadzieje, że się zdąży wszystko wylać... i to nie będzie przeszkodą jakby było jakieś plemienie końcowe? Nie wiem
U mnie lekarz mówił, że delikatne plamienie nie stanowi problemu. Oby jednak wszystko zdążyło się oczyścić do niedzieli, żebyś nie musiała się tym stresować i w końcu mogła mieć zrobioną drożność 🤞
 
biorę aromka, metforminę też biorę. Po lekach cały czas miałam pęcherzyk dominujący z lewego jajnika ale nic się nie działo po kilku stymulacjach Miałam badanie drożności jajowodów i Kontrast przeszedł ale miał z tym trochę problem, później już przeszedł więc jakieś zrosty tam były. To jest mój drugi cykl po drożności i pierwszy raz miałam pęcherzyki w prawym jajniku.
Baaardzo mocno trzymam kciuki! Moze jeszcze nie wszystko stracone w tym cyklu 🫶
 
reklama
Do góry