reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe kreski 💕 Niech Walentynkowa moc nam przyniesie kresek stos 🎀

reklama
Dzien dobry w piękną słoneczną niedzielę 🙂💐

Mój ma tydzień wolnego jak znam zycie to owulka bedzie spozniona i niezgra sie z wolnym od meza 😐
 
Witam się niedzielnie. Ale jestem powalona ahahaha. Dzisiaj dopiero 3dc, a już się martwię, że jak mi owulak wyjdzie znowu nie będzie seksu wtedy kiedy trzeba :( a poza tym czuje niepokój.
 
reklama
Ja praktycznie co cykl ma bóle podbrzusza po owu itp, podejrzewam ze kiedyś w szczęśliwym cyklu objawy nie będą się wiele różnic 😄
Wlasnie ja u siebie nie mam porównania, bo nigdy szczęśliwego cyklu nie było, wiec juz sobie dodaję, że teraz jest ten szczęśliw🤦‍♀️
Jedyna różnica w tym cyklu jest taka, że bolą mnie sutki przy dotknięciu i tyle. A to po prostu może być taki miesiąc, bo organizm robi sobie ze mnie żarty, bo wie, że po drożności liczę na cud.
 
Do góry